8. Gün Tekrarları Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

/ 4 Mart 2018 / / yorumsuz
8. Gün Tekrarları Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

ATV ekranlarında Mart 2018 içerisinde başlaması beklenen ekranların yeni iddialı dizisi 8. Gün’ün tekrarı, eski bölümü hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? 8. gün tekrarları ne zaman yayınlanacak, yayın günü ve saati belli mi? Başrolünde Buğa Gülsoy ile Burcu Biricik’in yer aldığı dizi ile ilgili detayları bu sayfada bulabileceksiniz.

AY Yapım imzasıyla ATV’de seyirciyle buluşması için hazırlanan ekranların yeni projesi 8. Gün’ün yeni bölüm yayın günü haricinde merak edilenlerden biri de dizinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacak olduğudur. Bu konuda kanallar çok net bir politika uygulamıyor, bu yüzden hiçbir detayı atlamamak adına atv.com.tr adresine girerek yayın akışını kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin bu hafta perşembe günü dizinin tekrar bölümü yayınlanacak olsa haftaya bu günde bir değişiklik söz konusu olabilir. O yüzden sizi yanıltmamak adına ana kaynağa yönlendirmeyi tercih ediyoruz.

Diğer taraftan dizinin yeni bölümünün yayınlanmasının ardından atv’nin resmi web sitesinin yanı sıra puhutv üzerinden de eski bölümleri izleyebilirsiniz. Ender Mıhlar ile Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu iddialı dizide Biricik ve Gülsoy’a eşlik eden oyuncular arasında Ceyda Düvenci, Cem Davran, Hakan Kurtaş, Yiğit Kirazcı, Musa Uzunlar gibi ünlü isimler de bulunuyor.

Benzer Konular