Adı Zehra Ceren Kimdir Serkan’ın Karısı Gerçek İsmi Yaşı

/ 23 Şubat 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Ceren Kimdir Serkan’ın Karısı Gerçek İsmi Yaşı

FOX ekranlarında cumartesi akşamları seyirciyle buluşacak olan Türk televizyonlarının yeni dizisi Adı Zehra Ceren kimdir, bu karakteri hangi oyuncu oynuyor? Adı Zehra Serkan’ın karısı gerçek ismi, Serkanın eşi kaç yaşında, kim canlandırıyor? Güzel oyuncunun daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

Zeynep Çamcı, İnanç Konukçu ve Alican Yücesoy’un başrolde yer alacağı ekranların iddialı dram dizisi Adı Zehra için FOX TV çok önemli bir değişiklik yaptı. İki sezondur cumartesi akşamları seyirciyle buluşan Kalbimdeki Deniz’in yayın gününü bu dizi için değiştirerek büyük bir risk alan kanal yönetimi yeni işine ne kadar güvendiğini bu şekilde ispat etti diyebiliriz. Tolgshow’dan hemen önce yayınlanan dizi karakterleriyle de dikkat çekiyor. Hüzünlü bir öyküye sahip olan dizide Adı Zehra Ceren kimdir sorusu büyük merak konusu oldu.

Dizide Kurdoğlu Ailesi’nin gelini olarak seyrettiğimiz Adı Zehra Serkan’ın karısı gerçek ismi belli oldu. Dizide bu role daha önce birçok yapımda başarıyla görev almış bir isim can verecek. Ceren, Mine’nin üvey annesidir ve Şule’nin gelinidir. Kendisini çok zeki sanır ama halbuki ortalama bir zekası vardır. Şüphesi ve meraklı kişiliği onun en büyük özelliklerindendir bunun yanı sıra işgüzar ve patavatsız bir insandır. Ciddiye pek alınmaz ama insanların onu ciddiye almaları için çok çaba gösterir. Aklına bir şey koyarsa yapar ve entrikayı pek sever.

Adı Zehra Dizisinde Ceren’i Kim Oynuyor?

Dizide bu role güzel oyuncu Seda Güven can veriyor. 8 Ağustos 1984 tarihinde Balıkesir, Bandırma’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünden mezun oldu. Profesyonel çalışma hayatına 2004 yılında Başak Gürsoy “BG Ajans” ile başladı. 2005 yılında ATV’de ekranlara gelen “Ekmek Teknesi” adlı diziyle oyunculuğa başlayan “Seda Güven” çıkışını 2010 Kanal D’de yayınlanan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide canlandırdığı “Meltem” rolüyle yapmıştır.

Adı Zehra Ceren gerçek adı olarak izlediğimiz Güven, 9 Ekim 2012 tarihinde “Merhaba Hayat” adlı dizide Vahide Gördüm, Yetkin Dikinciler, Keremcem ile beraber rol almıştır. 2014’ün Şubat ayında Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan “ Kurt Seyit ve Şura” adlı dizi filmde Seda Güven, Farah Zeynep Abdullah’ın ablası rolünde (Valentina Verjenskaya) karakterini canlandırdı. 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona giren “İksir: Dedemin Sırrı” adlı sinema filminde, 2015 senesinde “Git Başımdan” komedi filminde rol alan güzel oyuncu 2016’da ise Yavuz Seçkin’li “Oldu Mu Şimdi?” ve Ata Demirer’li 20 Ocak 2017’de vizyona giren “Olanlar Oldu”da rol aldı. 2017 yılı içerisinde çekimleri tamamlanan ”Kaç Kaça Bilirsen” adlı psikolojik komedi türündeki sinema filminde Önder Açıkbaş, Enis Arıkan, Tuğçe Karabacak ve Cezmi Baskın ile başrolleri paylaştı. 2017 yılı içerisinde yayınlanan “Ateş Böceği” dizisinde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Durul Bazan, Derya Alabora, Şebnem Dilligil ve Gözde Çığacı ile birlikte rol aldı.