Adı Zehra Hande Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu?

/ 24 Şubat 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Hande Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu?

NTC Medya imzasıyla yayınlanan ekranların yeni dizisinde Adı Zehra Hande kimdir, hangi oyuncu bu rolü oynuyor? Mehmet Yiğit Alp’in yapımcı olarak görev aldığı dizide Adı Zehra Hande gerçek ismi belli oldu mu, karakteri kim oynuyor, kaç yaşında?

Başarılı oyuncuları bir araya getiren ve seyirciye hüzünlü bir hikayeyi aktaracak olan yeni dizinin karakterleri de birbirinden farklı özellikleriyle seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. Dizide Zehra ile Hande’yi ilk bölüm itibariyle aynı oyuncu canlandıracak. Kadrosunda Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Alican Yücesoy gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizide durum böyle olunca seyirciler de Adı Zehra Hande kimdir diye merak etmeye başladı. İsterseniz önce karakteri kısaca tanıtalım daha sonra hangi oyuncunun bu rolü canlandıracağı noktasına geçelim.

Dizide Şule’nin kızı, Serkan’ın kız kardeşi olarak izleyeceğimiz Hande karakteri içine kapanık, duygusal, hassas bir genç kızdır. Küçüklüğünde babası, sonrasında ise abisi tarafından baskı altına alınmıştır. Tüm kırılganlığının yanında ne olursa olsun hayata tutunacak kadar da güçlüdür aslında. Yıllar önce kaybolmuştur ve ailesi senelerce onu aramıştır, bugüne dek.

Adı Zehra Dizisinde Hande’yi Kim Oynuyor?

Adı Zehra Hande gerçek ismi Zeynep Çamcı’dır. 11 Aralık 1986’ta Bodrum’da doğan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema bölümü mezunu olan Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi’nde Sinema üzerine yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Meryem filmiyle Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştür. Seviyor Sevmiyor dizisiyle de Güney Kore’de Asia Pasific Actors Networks ödülü olan APAN Star Awards Ödülleri – APAN Special Award’la ödüllendirilmiştir. Recep İvedik 2’de Barista/Kasiyer, Recep İvedik 3’te Zeynep rolleriyle tanınmıştır. Altın Portakal kazandığı Meryem sinema filminde Meryem, Deliha sinema filminde Havva karakterlerini canlandırmıştır. Başrollerini üstlendiği dizilerinden Leyla İle Mecnun dizisinde “Sedef – Leyla”, Emir’in Yolu adlı dizisinde “Can”, Beni Böyle Sev dizisinde de “Ayşem”, Seviyor Sevmiyor dizisinde “Deniz Aslan” ve Kara Yazı dizisinde Yaren karakterleriyle televizyon izleyicilerinin kalbinde oldukça önemli bir yer edinmiş, en sevilen kadın oyunculardan biri haline gelmiştir. Başrolünü üstlendiği Adı Zehra dizisinde Zehra karakterine hayat vermektedir.