Adı Zehra Kadir Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Yaşı?

/ 23 Şubat 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Kadir Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Yaşı?

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan gibi isimlerin başrolde olduğu ve ilk bölümüyle 24 Şubat günü seyirciyle buluşacak olan dram dizisinde Adı Zehra Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor? Adı Zehra Kadir gerçek ismi ne, kim oynuyor, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri? Dizinin önemli karakterine dair bütün detaylar ve bu role can veren aktörün kısa biyografisini bu sayfada bulabileceksiniz.

Almanya ve Türkiye arasında gitgellerin yaşandığı, muhafazakar bir gurbetçi kızının dramını işleyen FOX TV’nin yeni dizisi cumartesi günleri yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda birçok başarılı ismi barındıran dizide her bir karakter derinlemesine işlendi. Oyuncular rollerine büyük hazırlık yaptı ve kanal bu işe epey ümit bağladı. Böylesine bir ortamda her bir karakter de ayrı ayrı ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Bu yüzden dizi hakkında en çok merak edilen noktalardan birisi de Adı Zehra Kadir kimdir sorusu oldu.

Adı Zehra Kadir gerçek ismi belli oldu. Yani dizide bu rolü hangi oyuncunun canlandıracağını artık öğrenmiş olduk. Kadir, gurbetçi bir delikanlı olarak karşımıza çıkıyor ve Zehra’nın gönlünü çalıyor. Yani Zehra’nın sevgilisi diyebiliriz. Halk arasında bıçkın ve fırlama bir erkek olarak tanınır. Sevimli, pratik zekasını iyi kullanabilen ve insanları kolayca etkileyebilen bir yapısı vardır. Ağzı son derece iyi laf yapar ve hırsıyla dikkat çeker. Elindekilerle yetindiği pek görülmemiştir. Her zaman daha çoğunu ister. Asla kötü niyetli bir insan değildir ama şartlar onu zorlarsa kötü olabilir, başkalarına zarar vermek istemez.

Adı Zehra Kadir Rolünü Hangi Oyuncu Oynuyor?

Adı Zehra Kadir rolünü İnanç Konukçu canlandırıyor. 1985 İstanbul doğumlu İnanç Konukçu, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2013 yılında Behzat Ç.’de canlandırdığı Hayalet karakteriyle tanındı. Konukçu’nun oynadığı diziler arasında Leyla ile Mecnun, Kaçak ve Kırlangıç Fırtınası bulunmaktadır. Dizi çalışmalarıyla eş zamanlı sinema kariyerine de devam eden oyuncu Dar Elbise, Kaçma Birader, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm’de yer aldı. Ulusal ve uluslararası film festivallerinden ödüllerle dönen Kasap Havası filminde canlandırdığı taksi şoförü Ahmet rolüyle de iki kez “en iyi erkek oyuncu” ödülüne layık görülen İnanç Konukçu, kara komedi türündeki Kayıp El oyunuyla da tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.