Adı Zehra Kim Kimi Canlandırıyor Gerçek Adı İsmi

/ 23 Şubat 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Kim Kimi Canlandırıyor Gerçek Adı İsmi

FOX ekranlarının yeni dram dizisi Adı Zehra’da kim kimi canlandırıyor, hangi oyuncu hangi rolde? Dizideki bütün karakterler ve tüm kadın erkek oyuncuların listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Adı Zehra Hande Serkan Şule Kadir Ceren Nadir Genco İsmail Şermin Salih Mine gerçek adı asıl ismi nedir, bu rolleri kim oynuyor? Adı Zehra karakterleri kaç yaşında?

Adı Zehra Hande Gerçek Adı

Dizide hem Zehra hem de Hande olarak Zeynep Çamcı karşımıza çıkıyor. 1986 senesinde Bodrum’da doğan başarılı oyuncu şu anda 31 yaşında.

Zehra: Zeki ve merhametli bir genç kız olan Zehra, Frankfurt’ta bağnaz bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Lakin kaderin bir oyunu, onu İstanbul’da bir ailenin kaybolan kızı Hande’nin yerine geçmeye zorlamıştır. Uysal bir yapısı olsa da, başkaldırmasını bilir. Annesi onun için her şey demektir, o da annesi için dünyalara bedeldir. Hayata var gücüyle tutunmak ve sevdiklerini korumaktır tek gayesi.

Hande: Şule’nin kızı, Serkan’ın kardeşi. İçine kapanık, duygusal, hassas bir genç kızdır. Küçüklüğünde babası, sonrasında ise abisi tarafından baskı altına alınmıştır. Tüm kırılganlığının yanında ne olursa olsun hayata tutunacak kadar da güçlüdür aslında. Yıllar önce kaybolmuştur ve ailesi senelerce onu aramıştır, bugüne dek.

Adı Zehra Serkan Kimdir?

Dizide Serkan Kurdoğlu rolünü Alican Yücesoy oynuyor. Şule’nin oğlu, Hande’nin abisi. Kurdoğlu Ailesi’nin doğal lideri. İşadamıdır. Sosyopat olarak tanımlanabilir. Otoriteye inancı yoktur. Yaptığı her şeyden şeytani zekası ile sıyrılabileceğini sanıyordur. Egoisttir. Genellikle az, öz konuşur. Herkese karşı duygusuz, sert bir tavrı vardır. Şiddete meyillidir. Ancak serinkanlı bir katil de değildir.

Adı Zehra Şule Hangi Oyuncu Oynuyor?

Bu karakteri tecrübeli oyuncu Hatice Aslan canlandırıyor. Hırslı, zeki, güçlü bir kadındır. Serkan ve Hande’nin annesidir. Dışarıdan anaç, sevgi dolu ve uyumlu görünür ancak ikili oynamayı iyi becerir. Duygu sömürüsü yapmakta üstüne yoktur. İnsanların onun ve ailesinin hakkında ne düşündüğüne çok önem verir. Ucu ailesine ve oğluna dokunabilecek her şeye karşı en sert, en acımasız çözümü bulurken vicdanını dinlemez.

Adı Zehra Kadir Gerçek Adı

Dizide Kadir Kelkitli rolünü İnanç Konukçu oynuyor. Gurbetçi bir delikanlı, Zehra’nın gönlünü çalan bir genç. Fırlama ve bıçkın diye tabir edebileceğimiz biridir. Pratik zekası, sevimliliğiyle insanları etkisi altına kolayca alır. Ağzı iyi laf yapar. Hırslıdır. Elindekilerle yetinmez. Hep daha fazlasını arzular. Kötü yürekli biri değildir, ama kötülüğe meyillidir. Başkasına bir zarar vermekten çekinir.

Adı Zehra Ceren Kimdir?

Dizide Ceren Kurdoğlu karakterine Seda Güven can veriyor. 1984 senesinde Balıkesir şehrinin Bandırma ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu an 34 yaşında. Serkan’ın karısı ve Kurdoğlu Ailesi’nin gelini. Mine’nin de analığıdır. Orta halli bir aileden gelir. Kendisini çok zeki zannetse de ortalama bir zekaya sahiptir. Şüpheci ve meraklıdır. Biraz patavatsız ve işgüzardır. Ciddiye alınmak için çaba sarf eder. Aklına koyduğunu, herkesten gizli olarak da olsa yapmaktan, kendince entrika çevirmekten geri kalmaz.

Adı Zehra Nadir Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Karakteri Hakkı Ergök canlandırıyor. Nadir Yaman Genco’nun babası, büyük bir iş adamıdır. Otoriter, lider ruhlu, soğukkanlı, mesafeli bir adamdır. Özellikle iş hayatında sert ve acımasızdır. Başarıya ve güce tutkundur. Aptallığa ve hataya tahammülü yoktur. Tüm bu görünüşünün altında herkesten gizlediği, ahlaksız ve karanlık bir tarafı vardır.

Adı Zehra Genco Gerçek Adı

1991 doğumlu genç oyuncu Emre Kıvılcım Genco Yaman karakterini oynuyor. 2 Eylül 1991 yılında dünyaya gelen oyuncu Emre Kıvılcım aslen Malatyalıdır. Elif dizisinde 3 yıl başrol Selim karakterini canlandırarak ünlenen başarılı oyuncunun asıl mesleği kimya mühendisliğidir. Oyuncu aynı zamanda at binme, kılıç kullanmayı, dövüş sanatlarına hakimdir.

Nadir’in oğlu ve Kurdoğlu Ailesi’nin dostu, zengin bir gençtir. Avukattır. İyi yürekli, mert, anlayışlı, cesur, saygılı ve zeki bir adamdır. Geçmişte kaybettiği aşkını, hiç ummadığı bir anda karşısında bulduğunda, hayatını altüst etme pahasına bu olayın peşine düşmekten geri durmaz.

Adı Zehra İsmail Asıl İsmi

Dizide İsmail Şimşek rolüne Ali Meriç can veriyor. Zehra’nın babası. Tutucu, baskıcı, anlayışsız, cahil bir adamdır. Gelenek ve göreneklerine körü körüne bağlıdır. Namus onun için çok önemli bir kavramdır. Kadın, ona göre erkeklere itaat etmesi gereken bir varlıktır. Çok serttir. Kincidir. Merhametsiz ve duygusuzdur. Başkalarının onun hakkında ne düşündüğüne önem verir.

Adı Zehra Şermin Şimşek Rolünü Kim Oynuyor?

Bu karaktere Güneş Hayat can veriyor. Zehra’nın annesi. Fedakar, cefakar ve uysal bir kadındır. Anaçtır, sevecendir. Başkaldırmayı beceremez, bilmez. Gözünün yaşı akmaya her an hazırdır. Mutlu olduğunda da üzüldüğünde de birden ağlayan kadınlardandır. Ürkek ve sakindir. Zehra onun en zayıf noktasıdır. Söz konusu kızının hayatı olduğunda, ağır bedeller ödeyeceğini bildiği halde harekete geçmeye hazırdır.

Adı Zehra Salih Gerçek Adı

Adı Zehra dizisinde Zehranın abisi rolüne Sohel Altan Gol can veriyor. Zehra’nın ağabeyi. 25 yaşındadır. Türk mahallesinde bulduğu işlerde çalışır. Tutucu, sert, sinirli bir tiptir. Kadınlara değer vermez. Dar kafalı ve fikri sabittir. Babasına karşı çok saygılıdır, sözünden çıkmaz. Asabi, inatçı, gözü kara ve düşünmeden hareket eden bir karakteri vardır. Şiddete meyillidir.

Adı Zehra Mine Kimdir Kaç Yaşında?

Bu role çocuk oyucu Ülkü Hilal Çiftçi can veriyor. Şule’nin torunu, Serkan’ın evladı, Ceren’in de üvey kızı. Sevecen, uysal, akıllı, sevimli, sessiz bir çocuktur. Babası Serkan’dan çok korkar. Ceren’den de çok çekinir. Yine de onlara ve herkese sevgi ile yaklaşır. Kendisine koyulan kurallara hep uymaya çalışır.

Adı Zehra’daki karakterlerin annesi babası abisi ablası kız kardeşi erkek kardeşi oğlu kızı sevgilisi nişanlısı karısı kocası eşi hanımı beyi dedesi torunu ananesi babaannesi patronu eski sevgilisi polis avukat hemşire doktor savcı hakim öğretmen iş adamı kimdir?