Adı Zehra Leyla Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

/ 10 Mart 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Leyla Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

FOX ekranlarında birinci bölümünün hemen ardından büyük ses getirmeyi başaran televizyonun yeni dram dizisinde Adı Zehra Leyla kimdir, dizide bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Adı Zehra Leyla gerçek adı, asıl ismi nedir, karakteri canlandıran kadın oyuncu kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

Geniş ve güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra çarpıcı hikayesiyle de seyircinin dikkatini çekmeyi başaran Adı Zehra dizisi cumartesi günleri FOX TV için önemli bir koz haline geldi. Bir yandan Survivor, Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları gibi projelerle çarpışan dizi bir yandan da gece programı Tolgshow’a önden reyting toplama derdindeydi. Kalbimdeki Deniz’in yayın gününü değiştiren kanal bu projenin yerine Adı Zehra’yı devreye soktu ve işler şimdilik son derece iyi gidiyor.

Oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Zeynep Çamcı, İnanç Konukçu, Hatice Aslan, Emre Kıvılcım, Seda Güven gibi isimlerin yer aldığı diziye 10 Mart 2018 Cumartesi akşamı yeni bir bayan oyuncu daha dahil oluyor. Sürprizler ile seyircisini şaşırtmaya devam edecek dizi de Adı Zehra Leyla gerçek adı da belli oldu. Üçüncü bölümde ekibe dahil olacak karaktere kimi can vereceği sonunda açıklandı.

Adı Zehra Dizisinde Leyla Kimdir?

Dizide bu karaktere tecrübeli oyuncu Seda Akman can veriyor. Son olarak BluTV’de yayınlanan Dudullu Postası adlı internet dizisinde boy gösteren deneyimli aktris 1978 senesinde dünyaya geldi ve şu anda 40 yaşında. Memleketi Kütahya olan başarılı oyuncu daha önce birçok iddialı dizi ve filmde de boy gösterdi. Akman’ın yer aldığı yakın dönem projeleri arasında Kalp Atışı, Acil Servis, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Gecenin Kraliçesi, Sen Benimsin, Fatih, Karakol, Eve Düşen Yıldırım, Küçük Sırlar, Behzat Ç, Arka Sokaklar, Emret Komutanım, Küçük Sırlar, Bir İstanbul Masalı gibi yapımlar yer alıyor.