Adı Zehra Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Adı Zehra Ne Zaman Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

FOX ekranlarında seyirciyle buluşacak olan NTC Medya imzalı yeni dizi Adı Zehra ne zaman yayınlanıyor, yeni bölüm saat kaçta ve hangi gün yayınlanıyor? Adı Zehra tekrarı yayın günü belli mi, dizinin eski bölümleri hangi tarihte veriliyor? İşte detaylar.

Tolgshow, Savaşçı, Bizim Hikaye gibi dizi ve programlarla büyük başarı elde eden FOX TV yeni projeleri seyirciye sunmaya devam ediyor. Mehmet Yiğit Alp’in yapımcı olarak görev aldığı, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren yazıyor. Başrol kadrosunda Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Alihan Yücesoy ve Emre Kıvılcım’ın yer aldığı dizinin yayın günü belli oldu.

İlk bölümüyle 24 Şubat 2018 tarihinde seyirciye merhaba diyecek olan Adı Zehra her hafta cumartesi akşamları saat 20’de izleyenlerle buluşacak. Bir dram hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide gerilim unsurları da yer alacak. Kalbimdeki Deniz’in yayın gününe yerleşen dizi bu gün içerisinde TRT 1’de yayınlanan Kalk Gidelim, TV8’de yayınlanan Survivor, Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin, ATV’de yayınlanan Bahtiyar Ölmez, Star TV’de ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizi ve programlar ile reyting yarışına girecek.

Adı Zehra Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman Saat Kaçta?

Dizi ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de eski bölümlerin yeniden ne zaman yayınlanacağı. Bu konuda kanallar çok farklı politika izliyor ve tekrar bölümleri için kesin bir tarih belirtmiyorlar. Bu yüzden okurlarımızın en doğru tarihi öğrenmesi için fox.com.tr adresine giderek yayın akışını takip etmeleri gerekiyor. Eğer dizinin tekrar bölümünü internet üzerinden izleyecekseniz yine FOX’un web sitesi aracılığıyla ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.