Adı Zehra Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde Ülkede Geçiyor?

/ 17 Aralık 2017 / / yorumsuz
Adı Zehra Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde Ülkede Geçiyor?

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Adı Zehra’nın çekim yeri belli oldu. NTC Medya imzasıyla ekrana gelecek olan ve başrolde Zeynep Çamcı’nın yer alacağı Adı Zehra nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde ve ülkede yapılıyor?

Kardeş Payı, Kırgın Çiçekler gibi birçok başarılı dizinin yapımcı firması olan NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in hazırlayıp ekrana sunacağı ve güçlü oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı’nın yanı sıra Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu gibi isimler bulunuyor. 22 yaşındaki genç karakter Zehra’nın hikayesini ekrana taşıyacak olan projenin yönetmen koltuğunda ise Taner Akvardar oturuyor. Dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alınıyor.

Adı Zehra Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak karşımıza çıkacak olan Zehra’nın yaşam öyküsünü dramatik bir dille seyirciye aktaracak olan dizinin çekim yerleri ilk etapta oldukça geniş olacak. Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde ve Almanya’nın Frankfurt şehrinde bazı sahneleri çekilecek olan dizide daha sonra hikaye Türkiye’ye kayacak ve çoğunlukla İstanbul içerisinde olaylar gelişecek. Almanya’da yoksul bir ailenin kızı olan ve ebeveynlerinin baskıcı tutumundan sıkılan Zehra’nın İstanbul’a geldikten sonra zengin bir ailenin yaşamına girmesiyle dizide hikaye başlıyor. Sırlarla dolu ve berbat bir suçun gölgesi altındaki bir konağa yerleşecek olan Zehra’nın hikayesinde hüzün, dram ve şüphe unsurları da bol şekilde görünecek.

Oyuncular, açıklamalarında Adı Zehra’nın başarılı bir hikayeye ve güçlü bir kadroya sahip olduğunu söylediler ve dizinin bir an önce FOX TV ekranlarında seyirciyle buluşması için gün saydıklarını belirttiler. Çekimleri heyecanla takip eden dizi ekibi seyirci ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.