Adını Sen Koy 251. – 255. Bölüm Özeti Fragmanı 1 -5 Ocak 2018 Tüyoları

/ 31 Aralık 2017 / / yorumsuz
Adını Sen Koy 251. – 255. Bölüm Özeti Fragmanı 1 -5 Ocak 2018 Tüyoları

250. bölümü ile seyirciyle buluştuktan sonra yeni maceralar ile izleyenleriyle buluşmaya devam eden günlük dizi Adını Sen Koy, 2018’e de büyük bir heyecanla girmeye hazırlanıyor. Geride bıraktığımız sene TRT 1’de seyirci karşısına çıkan yapım oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş ve bunun üzerine Star TV’ye geçiş yapmıştı. Bu sezon içerisinde de beklenen başarıyı yakalayan ve haftalık dizilerle kafa kafaya rekabet edebilecek konuma gelen Adını Sen Koy hem kanalını hem de yapım şirketinin yüzünü güldürmeyi başardı. Diğer taraftan reytinglerde elde ettiği başarı sayesinde öteki kanalların da günlük dizi çekmesi için iştah kabartan bir yapım halini aldı.

Özet ve tüyo sıkıntılarını hesaba katmazsak dizinin durumunun gayet iyi bir şekilde ilerlediğini söylemek mümkün. Her ne kadar zaman zaman izleyenlerden eleştiri alsa da güzel sonuçlar almaya devam eden Adını Sen Koy dizisinde Zehra ile Ömer’i ayırmak için ant içen Bahşende Hanım, 2017’nin belki son dakika sürprizi olarak karşımıza çıktı. Zehra’yı eline geçen her fırsatta ezmeye çalışan babaannenin akıbetinin önümüzdeki sene içerisinde ne olacağı büyük merak konusu olmuştu.

Piton ve adamları konağa gelip Zehra’yı tehdit eder ve ona silah doğrultur, bunun ardından ise Zehra’nın tutuklandığını zaten fragmanda gördük. Zehra bu durumda yasa dışı bir örgüt kurmakla itham edilmişti ama kimse şu anda bu karakterin nasıl bir şekilde bu işe kalkıştığına dair çok da net bir fikir sahibi değil. Kimileri ise bu durumun Bahşende Hanım tarafından hazırlanan bir komplo olduğunu düşünüyor. Piton ile yapılan görüşmeler acaba buna bir etki etti mi?

Adını Sen Koy 51. Hafta Özeti

Geçen bölümlerde Ömer’in Zehra’ya işkence etmesinin sebebini annesi olduğunu anlamıştık. Annenin evden ayrılmasının sebebinin de Bahşende olduğunu gördük. Yaptıkları yüzünden Ömerin annesinin evden ayrılmasına sebep olan Bahşende neler karıştırıyor?

Piton patrondan ciddi bir şekilde azar yiyince Ömer’in üstüne gidiyor. Ömer ile Zehra’nın karşısına çıkınca Piton’u Komiser Murat suçüstü yakalıyor ve Ömer ile Piton karakolda karşı karşıya geliyor. Ömer, Piton’un yakasına yapışıyor ve arkasındaki adamı bulacağını söylüyor. Her ne kadar bir anlık Piton tehdidi ortadan kalkmış gibi görünse bile bu kişinin arkasındaki güç hala ortadan kalkmamıştır. Zehranın başına gelenlerden kendini sorumlu tutan Ömer, kızın kalbini kazanmak için Zehra’ya mümkün olduğunca fazla destek olmaya çalışır. Müge ise kısa bir zaman içerisinde tekrar Ömer’in karşısına çıkacaktır.

Sizlerden de yeni bölümler ile ilgili tahmin ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Benzer Konular