Ailem Odam ve Ben Sunucusu Kim Sunuyor Kadın Pedagog Psikolog

/ 27 Ocak 2018 / / yorumsuz
Ailem Odam ve Ben Sunucusu Kim Sunuyor Kadın Pedagog Psikolog

Son sezonlara damga vuran kanallardan biri olan TRT 1’de yeni bir program başlıyor. Ailem Odam ve Ben adlı programın sunucusu kimdir, haftasonları ekrana gelen yapımı kim sunuyor? Ailem Odam ve Ben’deki pedagog, psikolog kadın spikerin ismi nedir? Yapımda yer alan iç mimar ve ressam eşliğinde çocuklara güzel anlar yaşatılacak.

Çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurmak isteyen ailelerin dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir? Ebeveyn, çocuk, kardeş ilişkileri nasıl bir şekilde inşa edilirse daha doğru sonuçlar elde  edilir? Bu tip soruların da yanıt bulacağı ve pedagog gözetiminde evlatlarıyla iyi bir iletişim kurmak isteyen ailelerin evlerine konuk olunacak olan program ilk bölümüyle 27 Ocak 2018 Cumartesi günü izleyenlere merhaba diyor.

Diğer taraftan hayallerindeki odaya sahip olmak isteyen minikler için de bir ressam ve mimar eşliğinde tasarlanacak olan yeni odalar çocukların hayallerine kavuşmasına yardımcı olacak ve onların hayatlarına renk katacak. Hem cumartesi hem de pazar günleri seyirciyle buluşacak olan programın formatı biraz Evim Şahane’ye benziyor.

Ailem Odam ve Ben Programını Kim Sunuyor?

Programda sunucu rolünde pedagog Gözde Erdoğan’ı izleyeceğiz. Ekranda deneyim sahibi olan başarılı isim daha önce Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşan Süper Dadı programıyla da karşımıza çıkmıştı.