Arka Sokaklar Yelda Kimdir Şamil’in Karısı Gerçek İsmi

/ 12 Ocak 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Yelda Kimdir Şamil’in Karısı Gerçek İsmi

Kanal D’nin yıllara meydan okuyan dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Arka Sokaklar Yelda kimdir? Dizide Şamil’in karısı, eşi olarak izlediğimiz sarışın yeni kadın oyuncunun gerçek ismi – asıl adı nedir? Bu karaktere hangi oyuncu can veriyor, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Her cuma akşamı saat 8’de yeni bölümleriyle seyirciyle buluşan ve senelerdir tekrarlarıyla bile reytinglerde büyük başarı yakalayan Arka Sokaklar’a bir güzel oyuncu daha katıldı. Dizinin 12 Ocak 2018 Cuma tarihinde yayınlanacak olan 464. bölümüne Yelda karakterine can vermek için sürpriz bir isim dahil oldu.

Aksiyonun hız kesmeden sürdüğü ve Erler Film imzası ile ekrana gelen dizide Yelda karakteri Şamilin karısı olarak karşımıza çıkacak. Eski bir Türkiye güzeli ve aynı zamanda alışveriş düşkünü olan bu karaktere uzun zamandır ekranda görmediğimiz bir ünlü hayat verecek.

Arka Sokaklar Dizisinde Yelda’yı Kim Oynuyor?

Diziye yeni dahil olan eski manken Şebnem Schafer’in tam ismi Jennifer Simone Macide Şebnem Schafer’dır. 1984 senesinde doğan ve şu anda 33 yaşında bulunan güzel isim sarı saçları ve ela gözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Annesi Türk, babası Alman olan Schafer daha önce modellik, sunuculuk ve oyunculuk yaptı. 15 yaşında modelliğe başladığı için uzun süredir hayatımızda olan isim daha önce Lise Defteri, Emret Komutanım ve Üç Tatlı Cadı dizilerinde rol almıştı.

Benzer Konular