Aşk ve Mavi Elmas Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

/ 28 Mart 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi Elmas Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

ATV’nin iki sezondur büyük ilgiyle izlenen dizisine yeni bir kadın oyuncu daha dahil oldu. Cuma akşamları seyirciyle buluşan dizide Aşk ve Mavi Elmas kimdir, bu rolü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Aşk ve Mavi Elmas gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir?

Kapadokya – Ürgüp’te çekimleri süren cuma akşamlarının beğenilen dizisi Aşk ve Mavi’ye bir tecrübeli oyuncu daha girdi. Başrolde Burcu Kıratlı ile Emrah Erdoğan’ın yer aldığı dizi, Ali ile Mavi’nin dillere destan sevdasını konu alıyor. Yapımcı olarak Mehmet Yiğit Alp’in imzasını gördüğümüz dizinin yapım şirketi ise NTV Medya. Geniş oyuncu kadrosunda Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Birgül Ulusoy, Osman Karakoç, Nur Yazar, Alayça Öztürk, Uğur üzünel, Kenan Bal, Işıl Yücesoy gibi isimler de bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan’ın oturduğu dizide Aşk ve Mavi Elmas gerçek adı ne olduğu büyük merak konusu oldu.

30 Mart Cuma 2018 tarihinde yayınlanacak olan 59. bölümde diziye dahil olacak Aşk ve Mavi Elmas kimdir sorusunun yanıtına gelelim. Dizide bu rolü tecrübeli kadın oyuncu İpek Tuzcuoğlu canlandıracak. Kadroya katıldığı için mutlu olduğunu söyleyen Tuzcuoğlu, Türk televizyonlarında seyircilerin yakından tanıdığı bir isim. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra daha önce çeşitli kanal ve programlarda sunuculuk da yapan Tuzcuoğlu 1971 senesinde İzmir’de dünyaa geldi. Ünlü oyuncu yakın zamanda Düriyenin Güğümleri, Aşkın Halleri, Avrupa Avrupa, Her Şey Yolunda Merkez, Ne Diyosuun, Asmalı Konak, Mahşer, Diğer Yarım, Feride, Deli Divane gibi dizilerde rol almıştı.