Aslan Ailem Dilek Kimdir Murat’ın Eski Sevgilisi Gerçek Adı

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Aslan Ailem Dilek Kimdir Murat’ın Eski Sevgilisi Gerçek Adı

ES Film imzasıyla pazar akşamları yayınlanan TRT 1’in sevilen aile komedi dizisi Aslan Ailem Dilek kimdir? Geniş ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Aslan Ailem Murat’ın eski sevgilisi Dilek gerçek adı, asıl ismi nedir? Bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında?

Dizinin 18 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan 18. bölümünde enteresan şeyler olmaya devam ediyor. Burcu ile Murat’ın arasındaki aşkın inişli çıkışlı halleri devam ederken bir de ortaya Dilek çıkıyor. Murat’ın eski sevgilisi olan Dilek, geçmişte yakışıklı genç ile evlenmek üzereyken ondan ayrılmıştır. Fragmanda bu tip detaylar verilirken bir de Burcu bu durumu öğrenir ve işler iyice karışır. Murat’ın eski kız arkadaşıyla buluşacağını öğrenen Burcu onu takip etmeye karar verir ve ikiliyi basmak için mücadele eder.

Başrol olarak Burcu Özberk ve Akın Akınözü’nü izlediğimiz dizinin deneyimli oyuncu kadrosunda Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Benian Dönmez, Levent Özdilek, Esra Sönmezer gibi isimlerin yanı sıra Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Eda Şölenci gibi isimler de yer alıyor. Aslan Ailem pazar akşamları seyirciyle buluşmaya devam ediyor.