Aslan Ailem Pelin Kimdir Umut’un Sevgilisi Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

/ 7 Ocak 2018 / / yorumsuz
Aslan Ailem Pelin Kimdir Umut’un Sevgilisi Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

Genç ve tecrübeli oyuncuları bir araya getiren ve kahkaha garantili bir hikayeyi seyirciye sunan Aslan Ailem dizisinde Pelin kimdir, kaç yaşında, asıl adı nedir? Aslan Ailem Pelin gerçek ismi nedir, Umutun sevgilisi rolünü canlandıran kızın, kadın oyuncunun adı ne?

Zengin bir ailenin kızı olmasına rağmen kendisini bir anda yoksullukla yüz yüze bulan Burcu’nun Aslan ailesiyle tanışmasını konu alan Aslan Ailem dizisinde, geniş aile ile Burcu arasındaki rekabet hem eğlenceli hem de hüzünlü anlara sahne oluyor. Anne ve babasını kaybeden, onlardan uzak kalmak durumunda olan Burcu, bir yandan Murat’a yaklaşırken bir yandan da hayatını düzeltmeye çalışmaktadır. Diğer taraftan dizinin diğer iki genç ismi olan Umut ile Pelin de aynı gazete için haber yapmaya çalışmaktadır.

Hem gençlerin, hem orta yaşların hem de yaşlıların hikayesini tümüyle ekrana getiren ve seyirciye güldürü dolu birkaç saat vaat eden dizi pazar akşamları TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Burcu Özbek, Akın Akınöü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar gibi isimlerin yer aldığı dizide Aslan Ailem Pelin gerçek adı nedir?

Aslan Ailem Pelin Rolünü Kim Oynuyor?

Dizide 26 yaşında ve haber müdürü bir karakter olarak karşımıza çıkan Pelin, Umut’un aynı zamanda haber müdürüdür. İşi konusunda oldukça titizdir. Toplantılara geç kalınmasından hoşlanmaz. Her şeyden haberdar olmak ister. Umut’la sürekli çekişmesinin altında ona duyduğu ama itiraf edemediği aşkı gizlidir. Bu karaktere can veren isim ise Eda Şölenci’dir.

Eda Şölenci, 1996 senesinde doğdu ve şu anda 21 yaşında. 51 kilogram ağırlığında olan genç ve güzel oyuncu 1.63 metre boyunda. Oyuncunun en son rol aldığı dizi ise Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane idi.