Aslan Ailem Suzan Kimdir, Pelin’in Annesi Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 3 Şubat 2018 / / yorumsuz
Aslan Ailem Suzan Kimdir, Pelin’in Annesi Gerçek Adı Kaç Yaşında?

TRT 1’in son aylara damga vuran güldürü dizisi Aslan Ailem’de Pelin’in annesi Suzan kimdir? Eğlenceli hikayesi ve hem güçlü hem de geniş castı ile dikkatleri üzerine çekmeye başaran dizi Aslan Ailem Suzan gerçek adı, asıl ismi nedir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında?

Aslan ailesi ile genç ve güzel kadın Burcu’nun çekişmeler ile başlayan ama daha sonra güzel bir ilişkiye dönen öyküsünü anlatan yapımın kadrosunda Burcu Özberk, Bora Akkaş, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Fırat Altunmeşe gibi oyuncular yer alıyor. Diziye damga vuran genç karakterlerden biri olan Pelin, annesi ile önümüzdeki bölümde yeniden bir araya gelecek. Yeni karakter Suzan, işlerin seyrinin değişmesine ve senaryonun daha da hareketlenmesine katkı sağlayacak.

Aslan Ailem dizisinde Suzan karakteri Pelin’in annesidir ve Fransa’dan Türkiye’ye geri döner. Sosyetik bir kadın olan Suzi, ES Film imzalı yapımda eğlenceli anlarıyla olduğu kadar diğer karakterlere yaşattığı zor anlar ile de dikkat çekecek. Zengin olarak yetişmesi ve zaman zaman burnu havada olması sebebiyle bazı zamanlar itici davranabilecektir.

Aslan Ailem Dizisinde Suzan’ı Kim Canlandırıyor?

Bu role hayat veren isim güzel kadın oyuncu Seray Sever’dir. Sarışın aktris, oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapmıştı. En son Show TV ekranlarında yayınlanan komedi dizisinde yer alan Seray Sever, 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Şu anda 45 yaşında olan Sever, Boğaziçi Üniversitesi’nin Ekonomi bölümünden mezun olmuştu.

Aslan Ailem Suzan olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu geçmiş dönemde Küçük Hesaplar, Yalancı Romantik, Yalan Dünya, Maskeli Beşler Kıbrıs, O Şimdi Asker, Esir Şehrin İnsanları, Kurtlar Vadisi, Erkeksen Seyret, Manda Yuvası gibi film ve dizilerde boy göstermişti.