Babamın Günahları Feride Kimdir Savcı Gerçek İsmi Kaç Yaşında

/ 9 Ocak 2018 / / 2 Yorum
Babamın Günahları Feride Kimdir Savcı Gerçek İsmi Kaç Yaşında

Kadir Doğulu ile Melisa Sözen’in başrolde yer aldığı Babamın Günahları dizisinde Savcı Feride rolünü kim oynuyor? Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Babamın Günahları’dan Feride gerçek ismi, asıl adı nedir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, kaç yaşında?

Star TV ekranlarında çarşamba akşamları saat 20’de ekrana gelen ve ilk bölümüyle 10 Ocak 2018 tarihinde izleyenlere merhaba diyen ve Ozan, Yeşim, Zeyno üçlüsünün hayat macerasını konu alan dizi başarılı hikayesi, kurgusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Karakterler arasında ilgileri üzerine çekmeyi başaranlardan biri de şüphesiz ki Feride oldu. Hukuk fakültesi mezunu olan ve girdiği sınavlardan başarılı sonuçlar elde ederek savcı olmaya hak kazanan Feride hem çok güzel hem de atletik bir bedene sahiptir. Bu karakterin yaşamı babasının öldürülmesi ile değişime uğrar ve savcı kimliğinden elde ettiği gücü de arkasına alarak babasını öldüren kişiyi cezalandırmak için ant içer.

Babamın Günahları Savcı Feride Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Dizide bu karaktere Mehrnoush Esmaeilpour can veriyor. Güzel oyuncu 1988 senesinde İran’da doğdu. İranlı olmasına rağmen Türkiye’de birkaç yapımda görev alan başarılı isimdaha önce 2012 senesinde TRT’de ekrana gelen Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam adlı dizide rol almıştı. Daha sonra Hayat Çizgisi Suriye’de de boy gösteren 29 yaşındaki oyuncu artık Babamın Günahları dizisinde Savcı Feride olarak karşımıza çıkacak.

Babamın Günahları Feride Kimdir Savcı Gerçek İsmi Kaç Yaşında (2 Yorum)

  1. memleketi farklı yabancı bir oyuncu. yaşı da genç. değişik bir karakteristiği var. inşallah ülkemizde büyük bir oyuncu olur.