Babamın Günahları Reha Kimdir Komiser Polis Gerçek İsmi

/ 10 Ocak 2018 / / yorumsuz
Babamın Günahları Reha Kimdir Komiser Polis Gerçek İsmi

Söz, İstanbullu Gelin gibi iddialı yapımları izleyenlere servis eden Star TV’nin yeni dizisi Babamın Günahları’nda Reha karakterini kim canlandırıyor? Babamın Günahları Reha gerçek ismi, asıl adı nedir? Dizide cinayet masasında çalışan bir polis / komiser ve Yeşim’in nişanlısı / sevgilisi olarak karşımıza çıkan rolü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında ve daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bu konudaki tüm bilgilere içeriğimizden ulaşabileceksiniz.

Melisa Sözen ve Kadir Doğulu’nun Yeşim ve Ozan adlı iki ana karaktere hayat verdiği ve başrol oyuncusu olarak görev aldığı Babamın Günahları dizisi, çarpıcı hikayesi ve güçlü kadrosuyla henüz yayın hayatına başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin önemli karakterlerinden birisi de Reha Komiser oldu.

Babamın Günahları dizisinde Yeşim’in nişanlısı olarak karşımıza çıkan polis Reha, sevgilisi ile iyi anlaşsa da hesaba katmadığı bir şey vardır. Bir gün Yeşim’in kızı Zeyno’nun hasta olduğu öğrenilir ve babası Ozan ile buluşması gerekir. Buradan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Babamın Günahları Reha henüz otuzlu yaşlarının başında olan gayet karizmatik ve çekici bir insandır. Heybetiyle göz dolduran bu polis, cinayet masasında bir komiser olarak görevini sürdürmektedir. Hoş sohbete sahip olan, güvenilir ve vicdan sahibi bir birey olan Reha, zekasıyla da dikkat çeker.

Reha, ilk görüşte Yeşim’in hayata karşı dik duran tavrından hayli etkilenmiştir. Nitekim Reha, Yeşim’e açıldığında Yeşim hemen “evet” diyememiş ama kısa zaman sonra Zeyno’nun da Reha’ya gösterdiği sevecenlikten ve Reha’nın kendisine yaptığı iyiliklerden etkilenerek Reha ile nişanlanmıştır.

Babamın Günahları Reha Komiser Kimdir, Gerçek Adı Nedir?

Dizide bu karaktere İsmail Demirci can veriyor. 13 Kasım 1984 senesinde Ankara’da doğan 33 yaşındaki oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu’da canlandırdığı Erkan karakteriyle tanındı. Kısa bir süre önce güzel kadın oyuncu Hande Soral ile evlenen tecrübeli isim daha önce Reaksiyon, Tut Sözünü, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Mor Menekşeler gibi yapımlarda da boy gösterdi.

İsmail Demirci kariyerine bundan böyle Babamın Günahları Reha olarak devam edecek ve çarşamba akşamları saat 20’de her hafta yeni bölümleriyle izleyenlerle buluşan dizide performansını sergileyecek.