Babamın Günahları Yeşim Kimdir Ozanın Eski Karısı Gerçek İsmi

/ 10 Ocak 2018 / / yorumsuz
Babamın Günahları Yeşim Kimdir Ozanın Eski Karısı Gerçek İsmi

Star TV’nin yeni dizisi Babamın Günahları’nda Ozan’ın eski karısı, sevgilisi, eşi olarak izleyeceğimiz Yeşim karakterini kim canlandırıyor? Zeyno’nun annesi olan Babamın Günahları Yeşim gerçek adı, asıl ismi nedir? Dizide bu role hangi oyuncu hayat veriyor, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

Ozan ve Yeşim, seneler önce yolları ayrılmış iki eski sevgilidir ama biten aşklarının bir  meyvesi de vardır. O meyve Zeyno adında minik ve tatlı bir kızdır. Günlerden bir gün Zeyno’nun başına gelenler yüzünden Ozan ile Yeşim tekrar bir araya gelmek durumunda kalırlar ve dizide hikaye yeniden şekillenir.

Ama hiçbir şey eskisi gibi değildir. Zira Yeşim, Reha isimli fedakar bir komiserle nişanlanmıştır ve hayatına daha farklı bir şekilde devam etmektedir. Yirmili yaşlarının sonunda olan Babamın Günahları Yeşim oldukça çekici bir kadındır ve gayet duru bir güzelliğe sahiptir. Güçlü, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan ve çocuğunu her şeyden çok seven bir anne olan Yeşim, kızının lösemi olduğunu öğrenir ve bunun ardından Ozan ile tekrar buluşmak durumunda kalır.

Babamın Günahları Yeşim’i Kim Oynuyor?

Dizide bu role güzel ve başarılı oyuncu Melisa Sözen hayat veriyor. 6 Temmuz 1985’te İstanbul’da dünyaya gelen 33 yaşındaki oyuncu sahneye ilk defa 14 yaşında iken Yedi Kocalı Hürmüz oyunu ile çıkmıştı. 1999’da Kadınlar Kulübü adlı TV dizisinde oynayan ve daha sonra Çağan Irmak’ın Bana Şans Dile adlı filmiyle sinemaya da ayak basan Resimdeki Sevgili’nin Yeşim’i 2004’te ise yine Çağan Irmak’ın imzasıyla yayınlanan Çemberimde Gül Oya dizisinde oynadı.

Yakın zamanda Onur Ünlü’nün çektiği Beş Kardeş dizisinde de oynayan Melisa Sözen, Nuri Bilge Ceylan’ın Kış Uykusu adlı filmiyle Cannes Film Festivali’nde herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştı.