Babamın Günahları Zeyno Kimdir Ozanın Yeşimin Kızı Gerçek Adı Kaç Yaşında?

/ 9 Ocak 2018 / / 1 Yorum
Babamın Günahları Zeyno Kimdir Ozanın Yeşimin Kızı Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşan Babamın Günahları dizisinde Zeyno karakterini oynayan çocuk oyuncunun gerçek adı, asıl ismi nedir? Dizide Yeşimin ve Ozanın kızı olarak izlediğimiz Zeyno’yu kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor?

Melisa Sözen ve Kenan Doğulu’nun başrol olarak karşımıza çıktığı ve Ozan ile Yeşim’in dram ve aksiyon dolu hikayesini seyirciyle buluşturacak olan Babamın Günahları dizisi güçlü ve ilgi çekici oyuncu kadrosu ile henüz başlamadan dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Abdullah Oğuz’un yapımcı ve yönetmen olarak görev aldığı dizinin önemli karakterlerinden bir tanesi de Zeyno, ya da farklı bir deyişle Zeynep.

Babamın Günahları Zeyno gerçek ismi Zeynep’tir. Kimlikte kızın adı Zeynep olarak geçse de ailesi ona Zeyno diye seslenir.

Babamın Günahları Zeyno Karakteri Kimdir?

Ozan ve Yeşim’in kızı olan Zeyno beş buçuk yaşında, akıllı, sevimli ve hareketli bir çocuktur. Her çocuk gibi meraklıdır. Ama bir o kadar da düşüncelidir. Kıpır kıpır, hayat dolu, arkadaş canlısı Zeyno dört buçuk yaşındayken hastalanmış ve lösemi teşhisi konmuştur.

Hastalığının ağırlığına rağmen annesini üzmemek için bunu belli etmemeye çalışsa da hastanede yaşamak, arkadaşlarından, çok sevdiği oyunlarından ve oyuncaklarından uzak kalmak Zeyno’yu çok üzmektedir. Babası Ozan’ı hastanede gördüğü an müthiş bir baba-kız aşkı başlar.

Babamın Günahları Dizisinde Zeyno’yu Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu karaktere hayat veren oyuncunun ismi Gökçen Bilge Çiftçi’dir. Kasım 2000 tarihinde doğan minik oyuncu şu anda 7 yaşında. Bu isim daha önce Kanal  D ekranlarında yayınlanan Altınsoylar dizisinde rol almıştı.

Babamın Günahları Zeyno Kimdir Ozanın Yeşimin Kızı Gerçek Adı Kaç Yaşında? (1 Yorum)