Bahtiyar Ölmez Handan Kimdir Rıfat’ın Eski Karısı Gerçek Adı

/ 20 Şubat 2018 / / 1 Yorum
Bahtiyar Ölmez Handan Kimdir Rıfat’ın Eski Karısı Gerçek Adı

ATV ekranlarında cumartesi akşamları seyirciyle buluşan ve komedi dizisi olarak tanımlayabileceğimiz ekranların ilginç yapımlarından Bahtiyar Ölmez Handan kimdir? Kadrosunu her geçen hafta güçlendirip reyting rekabetinde daha iyi bir yere gelmeye çalışan dizide Bahtiyar Ölmez Rıfat’ın eski karısı gerçek adı, asıl ismi nedir? Rıfatın boşandığı eşi ve Tahir’in annesi (öz) olarak izleyeceğimiz karakteri hangi kadın oyuncu oynuyor, kaç yaşında, daha önce hangi diziler ve filmlerde boy gösterdi?

Baba Yapım imzasıyla hafta sonları seyirci karşısına çıkan ve bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle bir anda kendini onun yerinde bulan Bahtiyar’ın hikayesini konu alan dizide yeni gelişmeler yaşanıyor. Diziye yeni bir karakter katılacak ve bunun üzerine Bahtiyar Ölmez Handan gerçek adı seyirci tarafından merak edilmeye başlandı.

Dizide Rıfat’ın boşandığı eşi  yani eski karısı olarak seyredeceğimiz Handan, aynı zamanda Tahir’in öz annesidir de. Güzelliği ile dikkat çeken çekici karakter, alaycı bir yapıya sahiptir. Annelik duygusuyla pek arası olmayan tavrıyla hane içerisinde adeta bir şok etkisi yaratacak olan Handan’ı kimin canlandıracağı da belli oldu. 15. bölümde ekibe dahil olacak oyuncunun ismi açıklandı.

Bahtiyar Ölmez Rıfat’ın Eski Karısı Handan Kimdir?

Dizide bu role Naz Elmas can veriyor. Handan karakterine hayat verecek olan Elmas, “Başarılı isimlerle aynı kadroda yer almak beni mutlu etti. Seyirci beni alışmadığı bir rolde görmeye hazır olsun. Rolüm diziye farklı bir soluk getirecek. Ben de seyirci gibi sabırsızlanıyorum” dedi. 1983 senesinde doğan 35 yaşındaki oyuncu yakın zamanda İstanbul Sokakları, Kördüğüm, Güzel Çirkin, Filinta, Merhamet, Ustura Kemal, Bir Ömür Yetmez, Nefes gibi yapımlarda rol almıştı.

 

Bahtiyar Ölmez Handan Kimdir Rıfat’ın Eski Karısı Gerçek Adı (1 Yorum)

  1. epeydir ekrandan uzaktı bence kendisine baksa ve özel hayatına dikkat etse çok iyi bir oyuncu olabilirdi ama ne yazık ki böyle vasat dizilerde oynuyor güzelliği de potansiyeli de heba oluyor