Bahtiyar Ölmez Nisan Kimdir Gerçek Adı Kız Kardeşi

/ 27 Ocak 2018 / / yorumsuz
Bahtiyar Ölmez Nisan Kimdir Gerçek Adı Kız Kardeşi

Yetkin Dikinciler’in başrolde yer aldığı ATV’nin sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez’de Nisan karakterini kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? Bahtiyar Ölmez’in kız kardeşi Nisan gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler hangileri?

Cumartesi günleri ATV ekranlarında yayınlanan ve enteresan formatıyla ilgi çekmeyi başaran dizi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son dönemde her hafta ekibe yeni isimler dahil eden diziye 27 Ocak 2018 Cumartesi tarihli yeni bölümde de bir karakter dahil oluyor.

Kadroda başroldeki Dikinciler’e Güven Hokna ve Hande Subaşı gibi isimlerin de eşlik ettiği diziye bu bölümde Bahtiyar Ölmez’in kız kardeşi Nisan rolünü canlandırmak üzere yeni bir kadın oyuncu giriyor. Seneler önce evden kaçıp giden Bahtiyar’ın küçük bacısı diziye yeni bir heyecan ve renk katacak. Hem dizinin reyting grafiğindeki kötü gidişatı toparlamak isteyen hem de seyircinin ilgisini daha çok çekmeyi amaçlayan yönetim bu işi yeni karakterleri senaryoya dahil ederek yapmayı planlıyor.

Bahtiyar Ölmez Dizisinde Nisan’ı Kim Canlandırıyor?

Dizide bu role genç oyuncu Sevcan Yaşar can veriyor. 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel kadın oyuncu şu anda 28 yaşında. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alıp ATV’nin salı akşamları reyting rekorları kırmasında pay sahibi olan ekipte yer alan Yaşar, 23. dönem Miss Model of World yarışmsında ise birinci olarak önemli bir başarı elde etti.

Ege Üniversitesi’nin Biyoloji bölümünden mezun olan ve 2012’de TRT’de yayınlanan Böyle Bitmesin adlı dizi ile profesyonel oyunculuk hayatına giriş yapan Bahtiyar Ölmez Nisan gerçek adı Yaşar, Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın’da da oynamıştı.