Bahtiyar Ölmez Ömer Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

/ 12 Ocak 2018 / / yorumsuz
Bahtiyar Ölmez Ömer Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Cumartesi akşamları ATV’de yayınlanan dizi inişli çıkışlı grafiğinden kurtulmak için yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Bahtiyar Ölmez Ömer kimdir? Dizide bu role can veren erkek oyuncunun gerçek adı, asıl ismi nedir?

Oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Orhan Aydın, Güven Hokna, Semih Öztürk, Serkan Kuru gibi isimlerin yer aldığı ve hafta sonları izleyiciyle buluşan dizi bir türlü istenilen grafiği elde edemedi. Başarısız sonuçlar yüzünden yayından kalkması an meselesi olan Bahtiyar Ölmez’e 20 Ocak 2018 Cumartesi akşamı yayınlanacak 10. bölümde yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Kadroya katılan yeni isim Ömer adlı karaktere hayat verecek. Bahtiyar’ın aksiyon dolu hikayesini işleyen ve çevresindeki olayları yer yer güldürü ögeleriyle ekrana yansıtan dizide heyecan önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

Bahtiyar Ölmez Dizisinde Ömer’i Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu karaktere genç oyuncu Yılmaz Kunt hayat veriyor. 1994 yılında doğan ve şu an 23 yaşında bulunan genç isim best model yarışmasında Türkiye birincisi seçilmiş ve bu alanda önemli bir başarı elde etmişti. Aslen Adanalı olmasına rağmen Ankara’da doğan ve çocukluğunu ve gençliğini de bu şehirde yaşayan Kunt, eğitimini Atılım Üniversitesi’nde sürdürüyor. Daha önce ise Gülümse Yeter adlı dizide rol aldı.