Bahtiyar Ölmez Ramazan Gerçek İsmi Kimdir?

/ 29 Aralık 2017 / / yorumsuz
Bahtiyar Ölmez Ramazan Gerçek İsmi Kimdir?

ATV’de cumartesi akşamları seyirciyle buluşan yapıma bir yeni oyuncu ve karakter daha katıldı. Yetkin Dikinciler’in başrolde olduğu ve iki role birden hayat verdiği dizide Bahtiyar Ölmez Ramazan gerçek ismi nedir, dizide bu rolü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

Yetkin Dikinciler’in haricinde oyuncu kadrosunda Güven Hokna ve Hande Subaşı gibi isimlerin de yer aldığı Bahtiyar Ölmez dizisine 30 Aralık 2017 Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde sürpriz bir isim dahil oluyor. Ramazan Ak adlı karakteri kısaca tanımlayacak olursak Anadolu’nun bağrından koparak diziye katılan ve seyirci karşısına çıkan bu yeni tiplememiz oldukça namuslu ve iyi niyetli bir insan. İyilik bilen ve minnet duygusu oldukça baskın olan Bahtiyar Ölmez Ramazan kimdir sorusunun cevabına bir alt paragraftan ulaşabilirsiniz. Yaşamda en yakın olduğu kişi dedesi olan Ramazan, vefat eden dedesinin vasiyeti üzerine İstanbul’a gelip kız kardeşini bulmaya çalışır.

Bahtiyar Ölmez Ramazan Kimdir?

Dizide bu karaktere Fatih Doğan hayat verecek. 1984 senesinde doğan ve şu anda 33 yaşında olan genç oyuncu Elazığ’da dünyaya geldi ve daha önce Çılgın Dersane Üniversitede, Kertenkele, Arka Sokaklar dizisinde de boy gösterdi.