Benden Bu Kadar Nerede Çekildi Hangi Şehirde?

/ 31 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Benden Bu Kadar Nerede Çekildi Hangi Şehirde?

FOX TV’de televizyonda ilk kez yayınlanan sinema filmi kuşağında seyirciyle buluşacak olan Benden Bu Kadar’ın nerede çekildiği hakkında seyirciler merak duymaya başladı. Yarışma için stüdyo çekimleri ve dış çekimlerin hangi şehirde, ilde ve ilçede yapıldığı merak konusu olan konular arasındaydı.

Bora Onur’un yönetmen koltuğunda oturduğu film 2 Ağustos 2018 Perşembe akşamı saat 20’de FOX TV’de izleyenlerin karşısına çıkacak. Başrol oyuncuları arasında İrfan Kangı, Hande Katipoğlu, Zuhal Yalçın ve Ceyhun Fersoy’un bulunduğu Benden Bu Kadar filminin çekimleri İstanbul şehrinin sınırları içerisinde yapıldı. Filmin yarışma çekimleri ise Ben Bilmem Eşim Bilir ve Yaparsın Aşkım gibi programların çekildiği stüdyolarda gerçekleştirildi.

Bu eğlenceli güldürü filminin konusuna gelecek olursak; beş senelik evlilik süresince heyecanını asla kaybetmemiş olan Mesut, eşi Pınar’a ilk günkü gibi aşıktır ve bu aşkından hiçbir eksilme olmamıştır. Karısının da ısrar etmesiyle beraber kendisini bir anda yarışmanın ortasında bulan Mesut başına geleceklerden habersiz bir şekilde kendi sonunu hazırlamaya başlar. Pınar, inatçı ve tuttuğunu koparan bir karakterdir ve yarışmada istediği sonucu alamadığı için bir anda Mesut ile tartışmaya başlar ve evlilik bitme noktasına gelir. Küçücük bir tartışmanın adeta çığ gibi büyüdüğü ve sert bir kavgaya dönüştüğü filmde inat yüzünden mutlu bir ilişkinin nasıl sona ermek üzere olduğuna şahit olacaksınız.

İşte filmin fragmanı: