Benden Bu Kadar Oyuncuları Konusu Kadrosu Kim Kimdir?

/ 31 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Benden Bu Kadar Oyuncuları Konusu Kadrosu Kim Kimdir?

Bora Onur’un yönetmen koltuğunda FOX TV’de ekrana gelen ve televizyonda ilk kez 2 Ağustos Perşembe günü izleyiciyle buluşacak olan sinema filmi Benden Bu Kadar‘ın oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var, filmdeki karakterlerin gerçek adı asıl ismi nedir, dizinin oyuncu kadrosunu oluşturan yıldız isimler ve kim kimdir eşleştirmeleriyle beraber yapımın konusuna ilişkin tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen film, beş yıllık mutlu bir evliliği olan çiftin bir yarışmaya katıldıktan sonra ilişkilerinin aksamasını konu alıyor. Filmin başrol oyuncuları arasında ise Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Zuhal Yalçın ve Ceyhun Fersoy yer alıyor. Yapımda yer alan konuk oyunculardan birisi ise Yavuz Seçkin.

Benden Bu Kadar Filminde Kim Kimdir?

Dizide hangi oyuncunun hangi rolde olduğunu, karakterlerin gerçek adını aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

  • Mesut (Pınar’ın kocası): İrfan Kangı
  • Pınar (Mesut’un karısı): Hande Katipoğlu
  • Sunucu: Yavuz Seçkin
  • Pınar’ın kardeşi: Ceyhun Fersoy
  • Kadın oyuncu: Zuhal Yalçın

Benden Bu Kadar Filminin Konusu

FOX TV’de yayınlanan filmin konusuna değinmek gerekirse; Pınar ile Mesut beş senelik mutlu bir evliliğe sahip, ilk günkü aşkın heyecanını asla kaybetmemiş bir karı kocadır. Sarışın ve güzel bir kadın olan Pınar, güzelliği kadar inatçılığıyla da ön plandadır ve bir gün bir televizyon yarışmasına katılmak ister. Ödülü araba olan bu yarışmanın içinde bir anda sevgili karısıyla beraber kendisini bulan Mesut ise olacaklardan habersizdir. Eşinin ısrarıyla programa katılan ve programda büyük ödülü kazanamayan Mesut, bir anda mutlu evliliğini kaybetmek üzere olur. Arabayı kaybeden Pınar’ın sert tutumu yüzünden işler çığrından çıkar. Bir de üstüne spor hocası olarak Pınar’la yakınlaşan kaslı ve yakışıklı erkek devreye girince Mesut’un morali iyice bozulur.

İşte filmin tanıtım videosu: