Benimle Oynama Sunucuları Kim Sunuyor Oyuncu Kadrosu

/ 31 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Benimle Oynama Sunucuları Kim Sunuyor Oyuncu Kadrosu

TV8 ekranlarının yeni şaka programı Benimle Oynama’yı kim sunuyor, yarışmanın sunucuları kimler? Şanslı Masa ve İlk Buluşma formatına oldukça benzeyen programın spikerleri arasında yer alan deneyimli oyuncuları hakkında tüm detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 ekranlarında izleyenlerle buluşan ve seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatan yeni televizyon programı Benimle Oynama Şahin Irmak ve Enis Arıkan‘ın sunumlarıyla ekrana geliyor. Güldürü odaklı bir şaka programı olan bu yarışmada deneyimli oyuncular Arıkan ve Irmak’ın verdiği talimatlarla kafeye bir yakınıyla gelen yarışmacının hareket etmesi ve bu aksiyon neticesinde şakazedeye zor anlar yaşatılması amaçlanıyor. Şakazedenin düştüğü komik durumlar neticesinde eğlenceli anlar ortaya çıkıyor.

Ünlü isimlerin de konuk olarak katıldığı yarışmanın ilk bölümlerine deneyimli kadın sunucular Burcu Esmersoy ile Seda Akgül konuk olmuş ve eğlenceli dakikalar yaşanmıştı. Programın asıl sunucuları Şahin Irmak ile Enis Arıkan ise Jet Sosyete adlı dizide birlikte rol alıyorlardı. Ayrıca Gülse Birsel’in yazdığı bu dizinin de yeni sezonda TV8’e transfer olması bekleniyor.