Bir Fikrin mi Var Sunucusu Kim Sunuyor Spiker Kimdir?

/ 3 Mart 2018 / / yorumsuz
Bir Fikrin mi Var Sunucusu Kim Sunuyor Spiker Kimdir?

TRT Haber ekranlarında 4 Mart 2018 itibariyle başlayacak olan programda Bir Fikrin mi Var sunucusu kim sunuyor? Vefat eden Vatan Şaşmaz’ın yerine gelen moderatör kimdir, adı ismi ne? Bir Fikrin mi Var Türkiye spiker kimdir, hangi oyuncu bu görevi üstlendi?

Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı Engin karakteriyle tanınan ve geçtiğimiz yıllarda bu programda da sunuculuk görevini üstlenen Vatan Şaşmaz’ın hayatını kaybetmesi neticesinde Bir Fikrin mi Var Türkiye’de sunuculuk koltuğunda zorunlu bir değişiklik yaşandı. Yeni sezona TRT Haber ekranlarında 4 Mart 2018 Pazar tarihinde merhaba diyecek olan projede geride bıraktığımız sene alzheimer çipi, yol kasisi, organik hoşaf gibi projeler ortaya konmuştu.  Yeni sezon için de iddialı girişimleri toplamaya çalışan yapım yeni sunucu ile el sıkıştı bile.

Bu sezon Bekir Aksoy‘un moderatörlüğünde ekrana gelecek olan proje, güçlü jüri ekibiyle en iyi girişimciyi ve en başarılı projeyi seçmeye çalışacak. Geride bıraktığımız 11 sene içerisinde Türkiye’de birçok projeyi inceleyen ve önemli işlere destek sağlama noktasında büyük katkılar veren programda 30 girişimci kıyasıya mücadele içerisine girecek.

DAP Holding YK Başkanı Ziya Yılmaz, Albaraka Bankası  CEO’su Melikşah Utku, Pimtaş Plastik YK Başkanı Şamil Tahmaz, Bisse Giyim Ortağı Asiye Kefeli, LabX Yatırım Danışmanlık CEO’su Fuat Sami bu girişimcilik serüveninde kimi zaman tatlı kimi zaman da sert yorumlarıyla hem yarışmacılara hem de ekran başındaki izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacaklar.