Bizim Hikaye Ayşe Kimdir Fikret’in Sevgilisi Gerçek Adı

/ 12 Nisan 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Ayşe Kimdir Fikret’in Sevgilisi Gerçek Adı

FOX TV’nin Shameless dizisinden Türkiye’ye uyarlanan başarılı projesi Bizim Hikaye’ye sürpriz bir oyuncu katılıyor. 12 Nisan 2018 Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölüme Güldüy Güldüy Show Çocuk’tan da tanıdığımız başarılı bir minik yıldız katılacak. Bizim Hikaye Ayşe kimdir, kaç yaşında? Bizim Hikaye’de Fikret’in sevgilisi, Fiko’nun kız arkadaşı olan Ayşe’nin gerçek ismi asıl adı nedir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor?

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolde yer aldığı, MEDYAPIM imzasıyla seyirciyle buluşan dizinin 29. bölümde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Elibol hanesinin Minibol sınıfına mensup olan Fiko’nun ne kadar yaramaz olduğunu tüm seyirciler biliyor. Her ne kadar son zamanlarda uslu bir çocuk olmaya çalışsa da fırlamalık adeta onun kanında var. İşte Fikret’in bu yaramazlıklarına ortalık edecek yeni bir isim karşımıza çıkıyor. Dizide hem yaramazlıklarıyla ön plana çıkacak hem de Fiko’nun gönlünü kaptırdığı kız olarak aklımızda yer edinecek olan Ayşe karakteri ekibe dahil oluyor.

Bizim Hikaye Ayşe gerçek adı nedir sorusunun cevabına gelecek olursak dizide bu role Beren Gökyıldız can veriyor. 2009 doğumlu olan minik yıldız şu anda 8 yaşında. Minik yaşına rağmen birçok önemli projede görev almayı da başardı. İlk olarak FOX ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi’nde gördüğümüz küçük oyuncu daha sonra Güldüy Güldüy Show’da performans sergiledi ve Star TV’de yayınlanan Anne dizisinde Cansu Dere ve Vahide Perçin ile başrolü paylaştı.