Bizim Hikaye Barış Öldü mü Yaşıyor mu Burak Deniz Diziden Çıktı mı?

/ 11 Ocak 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Barış Öldü mü Yaşıyor mu Burak Deniz Diziden Çıktı mı?

FOX TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinde Barış öldü mü yoksa yaşıyor mu? 11 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan 17. bölümde Barış ölecek mi, Burak Deniz diziden çıktı mı? Konuya ilişkin bütün detayları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolde yer aldığı Bizim Hikaye dizisi Amerika Birleşik Devletleri’nde sekiz sezondur devam eden ve çok büyük bir ilgiyle dünyanın dört bir yanında izlenen Shameless dizisinden uyarlanıyor. Türkiye castında da özenle oyuncuların seçildiği ve kısa sürede seyircinin kalbine taht kurmayı başaran dizinin yeni bölümünde işler karışıyor.

Mahalleye geri dönen Barış (Savaş), bölüm fragmanında hastanede yaşam mücadelesi verirken görülüyor. Bir süre sonra kalp atışları duran genç ve yakışıklı karakterin öldüğü düşüncesi seyircileri sarıyor. Fakat dizinin Shameless’ten uyarlanan bir hikayeye sahip olduğunu ve bu role can veren Burak Deniz’in başrolde yer aldığını düşünürsek oyuncunun ölmeyeceği tahmininde bulunmak pek zor olmayacaktır.

Heyecan yaratmak ve seyirciyi dizeye bağlamak açına böyle bir taktiğe gidildi gibi görünüyor. Konu hakkında tahminlerinizi ve söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.