Bizim Hikaye Filiz Barış Öpüşme 18. Bölüm Sevişme Hazal Kaya Burak Deniz

/ 18 Ocak 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Filiz Barış Öpüşme 18. Bölüm Sevişme Hazal Kaya Burak Deniz

FOX TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’nin 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan 18. bölümüne sıcak anlar damga vuruyor. Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz ile Burak Deniz’in can verdiği Barış (kimlikte adı ile Savaş) karakterleri evde bir anda yakınlaşmaya başlıyor. Bizim Hikaye Filiz Barış öpüşme sahnesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları FOX Türkiye ekranlarında seyirciyle buluşan dizinin fanları Bizim Hikaye’de Burak Deniz ile Hazal Kaya arasında ne zaman bir sevişme sahnesi çıkacak, sıcak yakınlık ne zaman olacak, ikili öpüşme sahnesinde bir araya gelecek mi diye beklerken 18. bölümde sürpriz gelişmeler olur.

Filiz, Barış’a yaptıkları yüzünden sitem ederken Barış bir anda atılır ve Filiz’i öpmeye başlar. Bu sırada Filiz’e küçüklüğünden beri aşık olan ama ne var ki bir türlü karşılık alamayan polis memuru Cemil camdan olayları görecektir.

Bizim Hikaye 18. Bölümdeki Filiz Barış Öpüşme Sahnesi İzle

Tüm bu gelişmeler dizideki olayları nasıl etkileyecek? Çocukları geri almak için Cemil ile sahte nikah kıymak durumunda kalan Filiz, tekrar Barış ile yakınlaşacak mı, Cemil bu durumdan nasıl etkilenecek, iki erkek arasındaki düşmanlık hangi boyuta evrilecek, Cemil’in tutumu ne olacak?