Bizim Hikaye Hülya Kimdir Doktor Gerçek Adı Yaşı

/ 16 Şubat 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Hülya Kimdir Doktor Gerçek Adı Yaşı

Bizim Hikaye dizisine 22. bölümde güzelliği ile dikkat çeken bir kadın oyuncu daha katıldı. Hazal Kaya ile Burak Deniz’in başrol olarak karşımıza çıktığı ve kısa sürede seyircinin sevgilisi olmayı başardığı dizide doktor olarak izleyeceğimiz yeni karakter de ilk andan itibaren dikkat çekmeyi başardı. Bizim Hikaye Hülya kimdir, hekim gerçek adı, ismi ne? Bizim Hikaye Hülya kaç yaşında, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce oynadığı diziler ve filmler.

Barış ya da kimlikteki adı ile Savaş ile Filiz arasında gerilim bu bölümde de arttı. Filiz, annesi kaçıp gittiği için formalite usulü evlenmiş olduğu Cemil’den ayrılmaktan vazgeçti ve Barış bu duruma çok bozuldu, yeni bir başlangıç yapmak üzere Filiz’i terk edip gitti. Uzun zamandır bir tıp öğrencisi olan ama okulunu donduran Barış, üniversite hastanesine geri döndü ve burada staja başlayarak öğrencilik kariyerine devam etme kararı aldı. Filiz’in babası Fikri de bu hastaneye nakledildi.

Tüm bunlar olurken diziye katılan yeni karakter Doktor Hülya da Fikri’nin yattığı ve Barış’ın stajyer hekim olarak hizmet verdiği hastanede karşımıza çıktı. Kısa sürede Barış ile yakınlık kuran Bizim Hikaye Hülya gerçek adı da dolayısıyla merak edilmeye başlandı. Güzelliği ve duru yapısı ile dikkat çeken oyuncunun kim olduğu seyirciler tarafından araştırılmaya başlanınca biz de sorulara yanıt vermek adına bu yazıyı kaleme aldık.

Bizim Hikaye Hülya’yı Kim Oynuyor?

Dizide bu role genç oyuncu Başak Güröz hayat veriyor. 1991 senesinde Antalya’da doğan güzel isim şu anda 27 yaşında. Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizide Asya karakterini canlandırarak ilgiyi üzerine çeken Güröz, Bizim Hikaye Hülya karakterini canlandırmak üzere dizinin 15 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan bölümünde karşımıza çıktı.

Dizide Hülya karakteri, hemşirelerin ve stajyer öğrencilerin de olduğu hastanede doktor olarak görev alıp Barış ile yakınlaşır. Filiz’den uzaklaşmak isteyen Barış’ın sevgilisi yeni karakter Hülya olacak mı? Güzel doktor işleri nasıl etkileyecek? İlerleyen bölümler çok daha heyecanlı anlara gebe.