Börü Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

/ 4 Mart 2018 / / 3 Yorum
Börü Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Dağ film serisinin yaratıcı ekibinin imzasıyla geçen hafta Star TV’de ilk bölümüyle izleyenlere merhaba diyen Börü dizisi ne zaman final yapacak, hangi tarihte bitecek, mini dizi formatında mı yoksa ikinci sezon çekilecek mi? Güçlü oyuncu kadrosu ve üzerine uzun uzun düşünülen ve usta işi dokunuşlarla kalitesine kalite katılan sahneleriyle dikkat çeken Börü kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde sona erecek?

Yeni bölümleri her hafta çarşamba akşamı Star TV’de yayınlanan ve her bir bölümü yaklaşık olarak 1 saat süren Börü dizisinin internet yayıncısı ise BluTv olmuştu. Star TV’de her bölüm yayınlandıktan sonra yalnızca bir hafta yayında kalıyor, onun dışında istediği zaman diziye ulaşmak isteyenler Blutv vasıtasıyla yayına ulaşmak durumunda kalıyor. Dağ film serisinin özellikle ikinci ürünü ile sinemada çok büyük bir başarı yakalayan ve üçüncü film için şimdiden hazırlıklara başlayan Alper Çağlar’ın HBO kalitesinde bir proje sunmak için çektiği Börü ilk bölümüyle büyük ses getirmeyi başardı.

Böylesine büyük bir başarı olunca ve seyirciler farklı bir yapımla karşılaşınca herkes Börü kaç bölüm sürecek sorusunun yanıtını aramaya başladı. Bu konuda ne yazık ki sizlere çok çok iyi haberler veremeyeceğiz zira dizi bir mini dizi olarak çekildi ve ikinci sezonu olmayacak. En azından şimdilik öyle görünüyor, yapım ekibi ve kanal karar değiştirir mi bilinmez. Çekimleri yaz aylarında yapılan dizi 6 bölüm sürecek ve final yaparak ekrana veda edecek. Geniş oyuncu kadrosunda Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Akın, Mesut Akusta, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruoğlu, Ahmet Pınar, Armağan Oğuz, Can Nergis, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Tan Altay, Gürol Tonbul gibi isimlerin yer aldığı projenin bu kadar kısa sürecek olmasıyla ilgili fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizle paylaşmaktan çekinmeyin.

Börü Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (3 Yorum)

  1. Allahtan korkun bee adam gibi dizi yapıyorsunuz neden kısa sürdürüyorsunuz. saçma sapan diziler bile 10 15 yıl sürüyor.. sizlerden fazla bi beklentimiz yok ama 2-3 yıllık dizi olsa bu ne güzel olur du..

  2. Şu anda yayında olan tüm asker tim dizilerinden çok iyi ve kaliteli devam etsin istiyoruz çok beğenildi

  3. Olurmu arkadaş doya doya bakmadan nereye kapatiyorlar bir işe kalkisiyorlar bari devamini getirsinler. 6 bolum neye yarar hic yapmasinlar daha iyi