Börü Zeynep Kimdir Gerçek Adı Sarışın Asker Polis Hangi Oyuncu?

/ 4 Mart 2018 / / yorumsuz
Börü Zeynep Kimdir Gerçek Adı Sarışın Asker Polis Hangi Oyuncu?

Star TV ekranlarının yeni mini dizi projesi ilk bölümüyle seyirciyi ekrana kitlemeyi başardı. Askeri film dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olan Alper Çağlar’ın imzasıyla yayınlanan dizide Börü Zeynep kimdir, sarışın kadın polis bayan asker rolünü hangi oyuncu oynuyor? Börü Zeynep gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi diziler ve filmlerde oynadı? İşte bütün detaylar…

Geniş ve güçlü oyuncu kadrosunda Mesut Akusta, Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi 15 Temmuz darbe girişimine de ışık tutuyor. Türkiye’nin gerçeklerini ortaya koymak ve kahraman güvenlik güçlerinin hem aksiyon hem de duygu dolu hikayelerini ekrana taşımak için seyirci karşısına çıkan dizinin diğerlerinden de bir farkı var. Yalnızca altı bölüm sürecek, en azından bütün hazırlıklar buna göre yapıldı. İleride karar değişir mi bilinmez. Ayrıca dizi ile ilgili farklı noktalardan bir diğeri ise yayıncı kanal Star TV’nin sitesinde her yeni bölümün yalnızca bir hafta kalması. Zira internet yayıncısı Blutv olduğu için böyle bir kural söz konusu. Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Börü Zeynep gerçek adı da ilk bölümün ardından merak edildi.

Dizide özel harekat ekibinin bir üyesi olan Zeynep, sarışın bir kadın güvenlik mensubudur. Diğer taraftan çok fazla ön planda olmasa da yetenekleri ve isteğiyle dikkat çeker. Dizide bu karaktere genç oyuncu Melis Hacic can veriyor. 1994 doğumlu olan güzel oyuncu şu anda 24 yaşında. Henüz bu sektörde yeni olan oyuncunun Börü’den sonra şansı açılacak gibi görünüyor.