Çocuklar Duymasın Jetlag Özlem Kimdir Tuna’nın Eski Karısı Gerçek Adı

/ 9 Şubat 2018 / / yorumsuz
Çocuklar Duymasın Jetlag Özlem Kimdir Tuna’nın Eski Karısı Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın dizisine önümüzdeki bölümde Zero Tuna’nın eski karısı yani Gönül’den önce boşandığı eşi olan Jetlag Özlem dahil oluyor. Çocuklar Duymasın Özlem kimdir, gerçek adı ne, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor?

Haluk ile Meltem’in sallantılı evliliği ile bu sezona damga vuran Çocuklar Duymasın’da bir yeni gelişme daha yaşanacak. Bu sefer de Tuna cephesinde işler karışacak. Çünkü Tuna’nın kızının annesi olan hem de eski eşi olan Özlem karakteri diziye çarpıcı bir şekilde dönüş yapıyor.

11 Şubat 2018 Pazar akşamı yayınlanacak olan bölümde uzun mesafeli uçak yolculuklarında kabin görevlisi olarak çalışan ve bu yüzden de jetlag labakı ile bilinen Özlem, evlilik kararı alır. Bunun üzerine yolu tekrar Tuna ile kesişen kadın karakter, Sertaç’ı da yanında getirir. Tabi ki bu durumdan Tuna kadar Gönül de rahatsız olacaktır.

Dizide Jetlag Özlem rolüne deneyimli oyuncu Tuna Arman hayat verecek. Her pazar akşamı saat 20’de Kanal D’de izleyiciyle yeni bölümü ile buluşan dizide performans sergileyecek olan Arman 1969 doğumlu ve şu anda 48 yaşında. Televizyon programlarında sunuculuk da yapan başarılı ismin tiyatro kariyeri de bulunuyor. Arman’ın daha önce yer aldığı dizi ve filmler arasında İki Yalancı, Aşk Yeniden, Derman, Hepsi1, Avrupa Yakası, Tatlı Hayat, Çorap Söküğü, Mavi mavi, Bizim Mahalle gibi yapımlar bulunuyor.