Çocuklar Duymasın Rüzgar Kimdir Meltemin Sevgilisi Gerçek İsmi

/ 7 Ocak 2018 / / yorumsuz
Çocuklar Duymasın Rüzgar Kimdir Meltemin Sevgilisi Gerçek İsmi

Türk televizyonlarında bir ekran klasiği haline gelen ve senelerdir seyirciyle buluşmaya devam eden diziye bir yeni oyuncu daha katıldı. Çocuklar Duymasın Rüzgar kimdir? Dizide Meltemin sevgilisi ya da yakın bir arkadaşı olarak izleyeceğimiz Rüzgar Bey gerçek ismi, asıl adı nedir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Oyuncunun yaşı, kariyeri ve daha önce rol aldığı dizilere dair tüm detaylara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un başrolde yer aldığı, Birol Güven’in sahibi olduğu Mint adlı yapım şirketi tarafından ekrana servis edilen ve Kanal D’de seyirciyle buluşan Çocuklar Duymasın, 2018 senesinde de yeni maceralarıyla yola devam ediyor. Klasikleşmiş oyuncu kadrosu ve ilgi çekmeye devam eden hikayesi ile izleyenlerin karşısına çıkan diziye 14 Ocak 2018 Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümde diziye yeni bir karakter daha katılıyor.

Tutku krizi yüzünden boşanma noktasına gelen Meltem ile Haluk’un arasındaki işleri daha da kritik hale getirecek yeni bir karakter diziye giriş yapıyor. Senelerdir acısıyla tatlısıyla hoş bir evlilik sürdüren ve seyircinin beğendiği iki çiftin ilişkisi sarsılmaktadır ve yeni olaylar da pek bu ilişkiyi düzeltecek gibi görünmüyor.

Çocuklar Duymasın Dizisinde Rüzgar’ı Kim Oynuyor?

Diziye yeni katılan ve Bay J adıyla tanınan ünlü sunucu ve radyocu, Meltem’in yakınlaştığı arkadaşı Rüzgar rolüne hayat veriyor. Gerçek adı Jerfi Benveniste olan ünlü isim 1970 senesinde doğdu ve şu anda 47 yaşında. Son olarak TRT 1’de ekrana gelen Kendi düşen Ağlamaz adlı yarışmayı sunan Bay J, Benzemez Kimse Sana yarışmasında görev almış, MUCK dizisinde ise rol almıştı.