Çocuklar Duymasın Sertaç Gerçek Adı Özlemin Sevgilisi Kimdir?

/ 11 Şubat 2018 / / yorumsuz
Çocuklar Duymasın Sertaç Gerçek Adı Özlemin Sevgilisi Kimdir?

Kanal D televizyonunda her hafta pazar akşamları yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkan bir ekran klasiği Çocuklar Duymasın’a bu hafta yayınlanacak bölümde iki yeni oyuncu konuk oluyor. Çocuklar Duymasın Sertaç gerçek adı nedir, Zero Tuna’nın eski karısı olan Özlem’in sevgilisi, nişanlısı ya da diğer bir tabirle müstabel kocası – eşi hangi oyuncu, kimdir?

Birol Güven’in senelerdir devam eden ve her şeye rağmen önemli bir kitleye hitap etmeyi başaran sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’da 2018 sezonu biraz kaotik geçiyor. Dizinin güldürü dolu anlarına nazaran bu sezon biraz daha karmaşık şeyler oluyor. Haluk ile Meltem’in arasının açılması, çiftin başka isimlerle yakınlaşması ve boşanmanın arefesine gelmesi gibi durumlar heyecanı biraz da olsa artırmıştı. Tüm bunların yanında kadroya yapılan yeni takviyeler de diziyi bir kez daha ön plana çıkarmayı başardı.

Daha önce Tutku ve Rüzgar gibi karakterlerin katıldığı diziye bu hafta Özlem ile Sertaç katılıyor. Jetlag Özlem, dizide Gönül’ün kocası olarak izlediğimiz Tuna’nın eski eşidir. Özlem yeni bir sevgili yaptığını söylemek ve evliliğin eşiğinde olduğunu anlatmak üzere Tuna’yı yeniden görmek ister ve sevgilisi Sertaç’ı ekip ile tanıştırır. Elbette bu durum Gönül’ün pek hoşuna gitmeyecek ve zaman zaman ufak gerilimler de ortaya çıkacaktır.

Çocuklar Duymasın’da Sertaç’ı Kim Oynuyor?

Dizide bu role Kalust Şalcıoğlu hayat veriyor. Ermeni asıllı bir vatandaş olan Kalust, daha sonra müslüman olmuş ve Karar gazetesine kendini şu sözlerle tanıtmıştı:

Türkiye’de basılı medyada bildiğim kadarıyla haftalık Formula 1 yazan tek köşe yazarıyım, Auto Show’da “Formula 1 Kahini” köşem var. Milliyet Cadde’de, haftada iki gün “Mihenk Taşı” köşesini yazıyorum. Yemek Zevki dergisinde “Sosyotik Trendler” gurme yazarıyım. Bir de Hardware Plus teknoloji dergisinde “Dijital Duygular” köşesininde sosyal medya yazıyorum. İnşaat yüksek mühendisiyim. Yazılım ve dijital marka yönetiminden para kazanıyorum. Tiyatroname Esatgil Oyuncuları’nda iki ayrı tiyatro oyununda oynuyorum, bir de sunuculuk işlerim var tabii.