Çocuklar Duymasın Tutku Gerçek İsmi Halukun Sevgilisi Kaç Yaşında Nereli?

/ 7 Ocak 2018 / / yorumsuz
Çocuklar Duymasın Tutku Gerçek İsmi Halukun Sevgilisi Kaç Yaşında Nereli?

Yapımcı ve senarist olarak Birol Güven’in görev aldığı Çocuklar Duymasın, 2018 yılında da çarpıcı hikayesiyle seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Çocuklar Duymasın Halukun sevgilisi Tutku kimdir, bu karakteri canlandıran genç kadın oyuncu kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı? Çocuklar Duymasın Tutku gerçek ismi, asıl adı nedir? İşte konuyla ilgili bütün detayları bulabileceğiniz içeriğimiz…

Senelerdir seyirciyle buluşan dizinin yeni sezonunda çarpıcı gelişmeler olmaya başladı. İlk başta Haluk ve Meltem çiftinin çocukları Havuç ile Duygu diziden ayrıldı, daha sonra ise bu karı kocanın arası bozulmaya başladı. Boşanmaya kadar varan kötü sonuçların olması beklenen olaylar silsilesinin önemli bir rolünü ise Tutku üstlendi. Haluğun sevgilisi olarak da gördüğümüz bu karakter, güzelliği ve performansı ile dikkat çekiyor.

Meltem ve diğerleri bu ilişkiyi hiç tasvip etmiyor ve Taşfırın Haluk’a bu yakınlaşmadan ötürü öfkeyle yaklaşıyorlar. Pazar akşamları Kanal D’de izleyenlerin karşısına çıkan yapımda taşlar yerinden oynuyor ve ikili boşanma ile yüz yüe geliyor.

Çocuklar Duymasın Tutku Kimdir, Kaç Yaşında?

Bu karaktere genç ve güzel oyuncu Gülin İyigün hayat veriyor. 18 Şubat 1983 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu şu anda 35 yaşında. Üniversite döneminde oyunculuk kariyerine başlayan oyuncunun boyu 1.68 metre. Tek Başımıza, Analı Oğullu, Galip Derviş gibi dizilerde de boy gösteren oyuncu Çocuklar Duymasın’daki performansıyla ilgileri üzerine çekmeyi başardı.