Çukur Aylin Gerçek İsmi Doktor Kimdir Kaç Yaşında?

/ 30 Aralık 2017 / / yorumsuz
Çukur Aylin Gerçek İsmi Doktor Kimdir Kaç Yaşında?

Show TV ekranlarının bu sezona damga vuran ve her hafta adından söz ettirmeyi başaran dizisi Çukur’a yeni bir kadın oyuncu daha katıldı. Gerek müzikleri gerek ise hikayesi ve oyunculukları ile gündem yaratmayı başarabilen Çukur’da Doktor Aylin karakterini kim oynuyor? Çukur Aylin gerçek ismi, asıl adı nedir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında ve daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte bütün detaylar.

İçerde’nin final yapması ile beraber pazartesi günleri zirvedeki yerini kaybetmek istemeyen Show TV, yeni sezona İçerde’yi biraz andıran ama oldukça farklı bir proje olan Çukur’u başlatarak giriş yapmıştı. Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ikilisinin başrolde olduğu ve bu ikiliye Perihan Savaş, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Burak Sergen, Ahmet Tansu Taşanlar, Kubilay Aka gibi isimlerin eşlik ettiği projede geçen hafta yapıma bir yeni karakter daha giriş yaptı. İstanbul’un kenar mahallerindeki karanlık olaylarla beraber hayatı seyirciye yansıtan diziye giriş yapan Çukur Aylin kimdir?

Çukur Dizisinde Doktor Aylin’i Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu role Emel Dede hayat veriyor. 1989 yılında doğan ve şu anda 28 yaşında olan genç oyuncunun boyu 1.70 metre ve kilosu ise 52 kilogram. Vahide Gördüm’ün sahibi olduğu okulda oyunculuk eğitimini tamamlayan güzel oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde de boy göstermişti. Bunun haricinde Çukur dizisinde Doktor Aylin’e can vermeden önce Aşkın Bedeli, Sevda Kuşun Kanadında, İsimsizler gibi dizilerde de oynayan ismin dizide ne kadar rol alacağı henüz kesinleşmedi.