Çukur Elvis Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

/ 26 Mart 2018 / / yorumsuz
Çukur Elvis Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV’nin pazartesi akşamları büyük bir ilgiyle izlenen fenomen dizisi Çukur’a 26 Mart 2018 tarihinde yayınlanacak olan 22. bölümde sürpriz bir oyuncu daha katılıyor. Oyuncu kadrosunu her geçen hafta genişleten ve hikayesini daha da alengirli hale getiren dizide Çukur Elvis gerçek adı nedir, asıl ismi ne, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor? Çukur Elvis kimdir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında? İşte projenin yeni karakterine ilişkin bütün detaylar…

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi yeni bölümde Elvis Bey adlı bir karakter ile tanışacak. Fragmandan anladığımız kadarıyla İdris Koçovalılı’nın görüşmeye gittiği tehlikeli bir insan olarak karşımıza çıkan Elvis, Yamaç ile İdris’i içeri çağırır ve son deece enteresan bir ortamda tanışırlar.

Dizide tehlikeli bir rolde olması ve ana kadroyu zor durumlara sokması beklenen Elvis karakterinin kaç bölüm boyunca projede yer alacağı henüz bilinmiyor. Son dönemin sevilen oyuncularından birisinin canlandırdığı karakter diziye renk katacak ve heyecan daha da üst seviyelere çıkacak.

Çukur Dizisinde Elvis Kimdir?

Dizide Elvis rolüne tecrübeli oyuncu Saygın Soysal hayat verecek. Son olarak TRT 1 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ES Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisinde boy gösteren 35 yaşındaki oyuncu 21 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya geldi. Başarılı oyuncu daha önce Tiksinti, Kosmos, Yurt, Jin gibi sinema filmlerinde oynadı. Rol aldığı diziler arasında ise Güz Yangını, Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Asi, Bu Kalp Seni Unutur mu, Türkan, Al Yazmalım gibi yapımlar bulunuyordu. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Mercan Ağa karakteriyle iyice ünlenen Soysal daha sonra Tatar Ramazan’da boy gösterdi. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ile beraber Kara Para Aşk’ta rol alan isim 46 ve son olarak Payitaht Abdülhamid projelerinde karşımıza çıkmıştı.