Çukur Emrah Kimdir Gerçek Adı Komiser Polis

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Çukur Emrah Kimdir Gerçek Adı Komiser Polis

Erkan Kolçak Köstendil’in performansıyla herkesi büyülediği, Aras Bulut İynemli ile Dilan Çiçek Deniz’in rolleriyle damga vurduğu ve heyecanın her geçen hafta arttığı dizide Çukur Emrah kimdir, Senanın abisi olarak seyredecek olduğumuz psikopat komiser polis rolünü kim hangi oyuncu oynuyor? Çukur Emrah gerçek adı, ismi ne?

Deneyimli oyuncuları kadar genç oyuncuların da performansının herkes tarafından takdir topladığı ve İçerde’nin final yapmasının ardından pazartesi akşamları başarılı olarak Show TV’nin yüzünün bir kez daha gülmesini sağlayan Çukur’da heyecan soluksuz bir şekilde devam ediyor. Her hafta yeni olayların yaşandığı ve işlerin her an tersine dönebilme potansiyelinin bulunduğu diziye gelecek bölümde bir erkek karakter daha katılıyor. Bu gelişmenin üzerine seyirciler Çukur Emrah gerçek adı nedir diye merak etmeye başladı.

Çukur Emrah kimdir sorusuna cevap vermeden önce dizide bu karakterin Sena’nın ağabeyi / erkek kardeşi olan psikopat bir komiser olarak karşımıza çıkacağını hatırlatalım. Enteresan bir polis olarak izleyeceğimiz Emrah karakteri mahallede işlerin değişmesine sebep olacak ve dengeleri alt üst edecek.

Çukur Dizisinde Emrah’ı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Dizide bu rolü Alperen Duymaz oynuyor. Kanal D’nin çok kısa bir sürede harika bir çıkış yakalayan ve kendine has bir kitle yaratmayı başaran Bodrum Masalı dizisinde de Timuçin Esen, Nejat İşler, Şevval Sam gibi isimlerle rol alan Duymaz bir de Türk sinemasının güncel iddialı projelerinden biri olan Direniş Karatay da boy gösterdi. Mart 2018’de gösterime girecek olan filmde önemli bir rol alan 26 yaşındaki Duymaz daha önce Dilan Çiçek ile Bodrum Masalı’nda da beraber performans sergilemişti.