Çukur Sena’nın Abisi Gerçek Adı Senanın Erkek Kardeşi Polis Kimdir?

/ 4 Şubat 2018 / / yorumsuz
Çukur Sena’nın Abisi Gerçek Adı Senanın Erkek Kardeşi Polis Kimdir?

Oyuncu kadrosunda Rıza Kocaoğlu, Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş ve Ercan Kesal gibi birçok sevilen ismin yer aldığı Çukur dizisine Sena’nın abisi olarak izleyeceğimiz psikopat bir polis giriyor. Çukur dizisinde Sena’nın ağabeyi kimdir, polis gerçek adı nedir? Çukur Senanın erkek kardeşi hangi oyuncu, asıl ismi ne, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler neler?

Geride bıraktığımız haftada yayınlanan bölümde Yamaç’ın Vartolu ile kardeş olduğunu öğrenmiştik. Bu durum önümüzdeki haftalarda Koçova familyasının bütün fertlerini etkisi altına alacak. Tabi bu sırada diğer tarafta da yeni gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Diziye katılan yeni karakter işlerin değişmesinde ve heyecanın artmasında önemli rol sahibi olacak.

Bir sonraki bölümde Çukur dizisine Sena’nın abisi olarak izleyeceğimiz ve psikopat bir polis olarak karşımıza çıkacak yepyeni bir karakter dahil oluyor. Dilan Çiçek Deniz’in can verdiği Sena karakterinin erkek kardeşi daha doğrusu ağabeyi olarak rol alacak oyuncunun adı da belli oldu.

Çukur Dizisinde Sena’nın Abisi Rolünü Kim Oynuyor?

AY Yapım imzası ile ekrana gelen ve yönetmen olarak Sinan Öztürk’ün görev aldığı Çukur dizisinde Senanın abisi gerçek adı Alperen Duymaz oldu. Son olarak Kanal D’de yayınlanan ve gerek oyuncu kadrosu gerek ise hikayesi ile kısa sürede büyük beğeni toplayan Bodrum Masalı adlı yapımda görev alan Duymaz, çılgın bir polis memuru olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.

Dilan Çiçek’in hayat verdiği Sena’nın abisi olarak izleyeceğimiz Duymaz, güzel oyuncu ile Bodrum Masalı’nda da birlikte rol almıştı. 1992 yılında dünyaya gelen oyuncu şu anda 26 yaşında. Duymaz, Ankara’da doğdu. Yeni kuşağın parlayan erkek oyuncularından birisi olan Duymaz, Mart 2018’de gösterime girecek olan Direniş Karatay adlı yapımda da rol aldı.