Dargın Kuzenler Konusu Oyuncuları Kadrosu TV8

/ 11 Ocak 2018 / / yorumsuz
Dargın Kuzenler Konusu Oyuncuları Kadrosu TV8

TV8 ekranlarında 11 Ocak 2018 Perşembe akşamı televizyonda ilk kez izleyenlerle buluşacak olan film Dargın Kuzenler konusu nedir? Dargın Kuzenler oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor, filmin başrol oyuncuları kimler? İşte bütün detaylar…

Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu televizyon filmi, seyirciyle ilk kez Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında izleyenlerin karşısına çıkacak. Komedi unsurları barındıran ve ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Dargın Kuzenler, eğlenceli hikayesiyle seyirciyi ekrana bağlamak istiyor.

Bu akşam (11.01.2018) yayınlanacak olan filmin hikayesi ve oyuncularına yönelik bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dargın Kuzenler Konusu

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmde, dört kuzen olan Habibe, Rüknettin, Şinasi ve Seyfettin bir sebep yüzünden birbirlerine dargındırlar. Ölüm döşeğinde yatan ve her an can verme ihtimali bulunan dedelerinin talebi üzerine seneler sonra bu dört kuzen bir araya gelir. Ama asıl maksatları barışmak falan değildir, dedelerinin senelerdir namını duyduğu definesine ulaşmak isterler.

Dedeleri, ölmeden önce onlara hazinenin yerini gösteren bir harita verecektir. Dede vefat edince kuzenler de defineye ulaşmak için mücadeleye girişmeye başlarlar. Buradan sonra hikayede eğlence ve heyecan tüm hızıyla seyirciyi içine çeker. Bakalım kahramanlarımız işbirliği yapabilecek mi yoksa kişisel hırsları ve dargınlıkları yüzünden defineye ulaşamayacaklar mı?

Dargın Kuzenler Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncuları arasında İnan Ulaş Torun, Ersin Korkut, Yeşim Ceren Bozoğlu, Olgu Baran Kubilay gibi isimler yer alıyor. Korkut, BKM yapımı işlerde bolca karşımıza çıkan ve Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ünlenen bir oyuncuydu. Yeşim Ceren Bozoğlu’nu ise O Hayat Benim, Geniş Aile, Doktorlar gibi yapımlardan tanıyoruz.