Dargın Kuzenler Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapıldı?

/ 11 Ocak 2018 / / 1 Yorum
Dargın Kuzenler Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapıldı?

Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı, oyuncu kadrosunda ise başarılı isimlerin bulunduğu Dargın Kuzenler nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı? Köy, kasaba, mezarlık ve hapishane sahneleri nerede geçiyor?

BKM imzasıyla TV8 ekranlarında 11.01.2018 Perşembe akşamı saat 20’de TV’de ilk kez izleyenlere servis edilecek olan filmin oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun, Yeşim Ceren Bozoğlu, Olgu Baran Kubilay ve Ersin Korkut yer alıyor. Eğlenceli hikayesi ile izleyenlere güldürü vaat eden bir yapım olan Dargın Kuzenler çekim yerleri ile de dikkat çekiyor.

Yıllar boyu birbirine küs olan ama dedelerinin isteği üzerine yeniden bir araya gelmek durumunda kalan dört kuzenin hikayesini işleyen filmde, dedenin verdiği define haritası kuzenlerin başına çeşitli işler açacaktır. Küs kuzenler defineye ulaşmak için çeşitli maceralardan geçeceklerdir.

Dargın Kuzenler Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Şinasi, Habibe, Rüknettin ve Seyfettin adlı karakterlerin öyküsünü ekrana taşıyan filmin çekimleri genel olarak İstanbul’da yer alan Şile ilçesinde yapıldı. Hapishane, cezaevi sahneleri için ise Beykoz Kundura Platosu’nda sahneler çekildi. Diğer taraftan film ekibinin çekim alanı olarak kullandığı mekanlar arasında Polenezköy’deki Değirmen Park Piknik alanı, Şile Gözlemeciler ve Üvezli bölgeleri de yer alıyor.

Dargın Kuzenler Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapıldı? (1 Yorum)

  1. Ege ağzı ile konuşup,cezaevi ve adliye tabelasına Aydın deyip,kalkıp Şile’de Beykoz’da çekmek çok iyi bir yalancılık olmuş ,direkt sahtekarlıkİnsan kandırmaktan başka birşey değil. Ben de sahnelere bakıyorum hafif bir bulanıklaştırılmış falan,Aydın’a da benzemiyor buralar dedim ama sonradan baktım ki zaten Aydın değilmiş.Çok tutarsızca…