Diriliş Ertuğrul Angelos Kimdir Gerçek Adı Tarihte Var mı?

/ 6 Şubat 2018 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul Angelos Kimdir Gerçek Adı Tarihte Var mı?

Son olarak Star TV’de ekrana gelen ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde yer aldığı 46: Yok Olan adlı televizyon dizisinde Alper rolüne can veren Hakan Onat, TRT 1 ekranlarının her hafta reytinglerde zirveye oynayan dizisi Diriliş Ertuğrul’a katıldı. Bir süredir ekranlardan uzak kalan genç aktör, Engin Altan Düzyatan’ın başrolde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Angelos karakterine hayat veriyor.

Heyecanın her hafta kesintisiz bir biçimde devam ettiği dizide ayrılıklar kadar yeni karakterler de senaryoda yer alıyor. Uzun süredir koruduğu birincilik tahtını geçen hafta Sen Anlat Karadeniz dizisine kaptıran yapım zirveyi tekrar ele geçirmek adına yeni karakterler ile güçlü bir çıkış yapmak istiyor. Diriliş Ertuğrul’da Bilecik Tekfuru’nun komutanı olarak izleyeceğimiz Angelos karakterini Hakan Onat canlandırıyor.

Diriliş Ertuğrul’un Angelos’u Hakan Onat Kimdir?

1990 yılının başında İzmir’de doğan genç isim şu anda 28 yaşında. İzmir’de bulunan 9 Eylül Üniversitesi’nde okuyan Onat, Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştu. Üniversite hayatından önce yarıştığı Türkiye’nin best modelini belirleyen yarışmada dördüncülük elde eden yakışıklı oyuncu en son 46 dizisinde boy göstermişti. Onat’ın rol aldığı diğer diziler ve filmler ise şu şekilde: Reaksiyon, Köksüz, Filinta.