Diriliş Ertuğrul Ricardo Kimdir Rikardo Gerçek İsmi

/ 30 Aralık 2017 / / yorumsuz
Diriliş Ertuğrul Ricardo Kimdir Rikardo Gerçek İsmi

TRT 1’de çarşamba günleri yeni bölümleriyle senelerdir seyirci karşısına çıkan dönem dizisi Diriliş Ertuğrul’a bir yeni karakter ve bu karaktere hayat vermek üzere yeni bir erkek oyuncu katıldı. Diriliş Ertuğrul Ricardo kimdir? Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile seyirciyi ekrana bağlayan Diriliş Ertuğrul’da Rikardo’nun gerçek ismi asıl adı nedir? 2018’e iddialı bir giriş yapmak isteyen dizinin setinden son detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Engin Altan Düzyatan’ın başrolde olduğu ve sezonlardır reyting listesinin tepesinde kendine yer bulmayı başararak önemli bir işe imza atan Diriliş Ertuğrul’da hikaye yeni karakterlerle gelişmeye ve farklı noktalara evrilmeye devam ediyor. 100. bölümü ile 2017’yi kapatan ve 2018’in ikinci haftasında 101. bölümüyle ekran macerasını sürdürecek olan dizide Aresin arkadaşı Ricardo karakterini kimin canlandıracağı şimdiden merak konusu oldu.

Diriliş Ertuğrul Ricardo Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Bozdağ Yapım şirketinin imzasıyla seyirciyle buluşan ve siyaset dünyasından da pek çok insanın heyecanla takip ettiği Diriliş Ertuğrul’da Rikardo karakterine kimin hayat vereceği henüz belli olmadı. İşler kesinleşmeye başladığı zaman ve hangi oyuncunun bu karaktere can vereceği netleştiği zaman haberimiz güncellenecektir. Eğer gelişmeler hakkında yeni bir bilginiz varsa ve kimin Ricardo’yu canlandıracağını biliyorsanız yorum yaparak dizinin hayranlarını bilgilendirebilirsiniz. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.