Dolunay Neden Final Yaptı Niye Yayından Kaldırıldı?

/ 29 Aralık 2017 / / 1 Yorum
Dolunay Neden Final Yaptı Niye Yayından Kaldırıldı?

Star TV’de yaz dizisi olarak seyirciye merhaba diyen ve ilk etapta son derece güzel reyting sonuçları elde etmeyi başaran Dolunay neden final yaptı? Özge Gürel ile Can Yaman’ın başrolde olduğu Dolunay niye yayından kaldırıldı, bitti mi, 2018’de devam edecek mi? İşte dizinin son durumuna dair tüm detaylar…

No Dokuz adlı yapım şirketi tarafından seyirciye servis edilen, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu, Kule Dibi Senaryo Ekibi adına hikayesini Fikret Bekler, Ayşen Günsu Teker ve Elif Özsüt’ün kaleme aldığı Dolunay dizisi final bölümü ile seyirciye veda ediyor. 31 Aralık 2017 Pazar akşamı saat 19:45’te başlayacak olan 26. bölümüyle seyirciye veda edecek olan dizinin final yapmasının arkasında reytinglerde yaşanan düşüşün yattığı biliniyor.

Başrol oyuncuları olan Can Yaman ile Özge Gürel’e Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Necip Memili, Hakan Kurtaş, Alara Bozbey, Balamir Emren, Özlem Türay, Berk Yaygın, Yeşim Gül ve Alihan Türkdemir gibi isimlerin eşlik ettiği dizi yaz sezonundaki başarılı reyting grafiğinin altına düşmeye başlayınca hem yapım şirketi hem de kanal bu sezonu uzatmamayı ve ikinci sezonu çekmemeyi düşünmeye başladı. Dolunay dizisi hangi kanala geçti, sorularına cevap verecek olursak dizinin başka bir kanala transfer olması gibi bir durum ne yazık ki söz konusu değil. Dizi 2018’de devam etmeyecek ve tamamen sona ermiş olacak.

Dolunay Final Bölümü Konusu

Yılbaşına sayılı saatler kala final bölümü ile ekrana gelecek olan Dolunay’ın 26. bölümünde yaşanacak gelişmeler basın bülteninde kısaca şu şekilde özetlendi: Ferit ve Nazlı atlattıkları badirelerden sonra aşklarına sarılırlar. Yaşananlardan sonra herkes duygularında daha cesur olacaktır. Yeni yıl hazırlıkları tam gaz devam ederken kahramanlarımızı son bir sürpriz beklemektedir.

Dolunay Neden Final Yaptı Niye Yayından Kaldırıldı? (1 Yorum)

  1. Bittigi iyi oldu, ikinci cocuklarini da Bulut gibi simarik yapacak ana babanin dizisini cekmedigimiz cok iyi oldu. Ne o Bulut’un hayati bir simariklik ve buyumus te kuculmus cuce gibi hareketleri, bu cocuga hic mi hayir denmiyecek!!! Bilmisligin tavan yaptigi bir dizi daha cok sukur bitti de kurtulduk. Asuman’in da agzinin ortasina biri carpsaydi iyi olacakti ama o da olmadi malesef.