Dostlar Mahallesi Reytingleri Kaçıncı Oldu Ne Kadar İzlendi?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Dostlar Mahallesi Reytingleri Kaçıncı Oldu Ne Kadar İzlendi?

Akasya Durağı ile Cennet Mahallesi dizilerinin yapımcısı olan Erler Film – Türker İnanoğlu, bu iki dizinin hikayesinin harmanlandığı yeni bir yapımı ekrana sürdü. İlk bölümüyle 16 Aralık 2017 Cumartesi akşamı seyirciye merhaba diyen Kanal D’nin yeni dizisi Dostlar Mahallesi reytinglerde kaçıncı oldu?

Resul Ertaş’ın senaryosunu kaleme aldığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu – Erler Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Ayhan Özen’in oturduğu Dostlar Mahallesi’nin geniş oyuncu kadrosunda Alişan, Çağla Şıkel, İnan Ulaş Torun, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, Zeynep Eronat, Buse Varol, Ceyhun Fersoy, Hakan Bulut, Irina Ivkina, Tolga Coşkun gibi isimler yer alıyor.

Dostlar Mahallesi Bütün Reytingler

Dizinin tüm bölümlerine ait reyting sonuçlarına bu sayfadan ulaşabileceksiniz. Bu sayfa aracılığıyla dizinin hangi bölümde kaçıncı olduğunu her hafta güncellenen reyting karnesi ile öğrenmeniz mümkün hale geldi. Sayfa dizi yayınlandıktan bir gün sonra 11’de güncellenir.

1. Bölüm Reytingleri

Dostlar Mahallesi reytinglerde 16 Aralık 2017 Cumartesi akşamı Total Grubu’nda 3,23 rating, 7,41 share aldı ve 13. oldu.
Dizi AB grubunda ise 2,26 rating, 5,72 share aldı ve 19. oldu.