Dudullu Postası 2. Sezon Çekilecek mi Yeni 14. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

/ 20 Nisan 2018 / / yorumsuz
Dudullu Postası 2. Sezon Çekilecek mi Yeni 14. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu, bir dönemin çok sevilen karikatür serisinden ekrana uyarlanan Dudullu Postası dizisinin 2. sezonu çekilecek mi? 13. bölümüyle final yaptığı açıklanan Dudullu Postası’nın yeni sezonu ve 14. bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı merak konusu oldu. Dizi önümüzdeki sene devam edecek mi? İşte detaylar.

Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ahmet Rıfat Şungar gibi genç kuşağın başarılı oyuncuları ile Erkan Can, Güven Kıraç, Ayda Aksel, Bülent Şakrak gibi kendini ispatlamış tecrübeli oyuncuları bir araya getirerek başarılı bir kadro kuran Dudullu Postası adlı internet dizisi Blutv’de ücretli olarak yayınlanıyordu. Her cuma yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi 20 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan 13. bölümüyle final yaptı ve hem birinci sezonunu hem de ekran macerasını noktalamış oldu.

Dolayısıyla dizinin yeni yılda ikinci sezonuyla – 14. bölümüyle devam etmesi gibi bir durum söz konusu değil. Dudullu Postası adlı dizinin başka bir kanalda ya da online mecrada da devam etmesi beklenmiyor. Oyuncu kadrosunun kısa bir süre içerisinde farklı projelerde yer alması bekleniyor.