Dudullu Postası Hangi Kanalda Yayınlanacak?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Dudullu Postası Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Son olarak Cingöz Recai filmini çeken ve YouTube için Görünen Adam dizisini hazırlanan başarılı yönetmen Onur Ünlü’nün yeni dizisinden ilk detaylar ortaya çıktı. Bir süredir Ünlü’nün yeni proje için kolları sıvadığı ve senaryo hazırlıklarına başladığı kulislerde konuşuluyordu. Leyla ile Mecnun, Şubat, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi dizilerde de imzası bulunan Türk sinemasına önemli eserler kazandıran Onur Ünlü’nün yeni dizisinin adı “Dudullu Postası” oldu.

Dudullu Postası Nerede Yayınlanacak?

Star TV için Ben de Özledim, TRT 1 için Leyla ile Mecnun ve Şubat, Kanal D için ise Beş Kardeş dizilerini çeken Onur Ünlü’nün son projesi Dudullu Postası bir internet dizisi olacak. Masum, 7YÜZ, Sıfır Bir gibi başarılı dizilerle seyircinin gönlünü fetheden BluTV, bu dizinin yayıncısı oldu. Çok büyük bir aksilik çıkmadığı durumda Dudullu Postası’nı Kanal D ve CNN Türk gibi önemli kanallarla aynı medya grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren BluTV ekranlarında izleyeceğiz.

Bir dipnot düşmek gerekirse Blutv’nin puhutv’den farklı olarak ücretli yayın yaptığını belirtmekte fayda görüyoruz.

Dudullu Postası Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre Ali Atay, Erkan Can, Güven Kıraç, Serkan Keskin gibi isimler bu dizide başrolde karşımıza çıkacaklar. Ayrıca bir süre sonra final yapması beklenen Hayat Sırları dizisinin güzel oyuncusu Hazar Ergüçlü’ye de bu yapımda rol alması için teklif götürüldü.

Dudullu Postası güçlü oyuncu kadrosu ile seyirciye merhaba demeyi beklerken henüz dizinin yayın tarihi kesinleşmedi fakat tahminlere göre Sıfır Bir’in sezon finali yapması ile birlikte Blutv bu diziyi yayına sürebilir. Diğer yandan kulislerden yansıyan haberlere baktığımızda Aralık 2017 içerisinde yapımın çekimlere başlaması bekleniyor.

Hayri Aslan’ın sahip olduğu Limon Yapım tarafından seyirciye servis edilecek olan dizi, Penguen dergisinde yayınlanan aynı adlı karikatür serisinden ekrana uyarlanıyor. Senaryoyu ise Serkan Yılmaz ile Funda Alp’in kaleme alması bekleniyor.