Dudullu Postası Ne Zaman Başlıyor Blutv Hangi Tarihte Yayınlanacak?

/ 15 Ocak 2018 / / yorumsuz
Dudullu Postası Ne Zaman Başlıyor Blutv Hangi Tarihte Yayınlanacak?

Masum ile internet dizileri alanına iddialı bir giriş yapan Blutv’nin yeni dizisi Dudullu Postası ne zaman başlıyor? Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu Dudullu Postası hangi tarihte yayınlanacak, ilk bölüm yayın günü belli oldu mu?

Masum’dan sonra Sahipli, 7Yüz, Sıfır Bir gibi dizileri de izleyenlere servis eden ve diğer taraftan bazı yabancı yapımların Türkiye yayın haklarını da satın alan Blutv’nin yeni projesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin en sevilen mizah dergilerinden biri olan Penguen’in önemli çizerlerinden Serkan Yılmaz’ın karikatür serisi Dudullu Postası’ndan ekrana uyarlanacak olan yapımın yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturuyor.

Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş gibi dizilerin yanı sıra İtirazım Var, Beş Şehir, Polis, Güneşin Oğlu, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Cingöz Recai, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi gibi filmlerde imzası bulunan başarılı yönetmen Dudullu Postası oyuncu kadrosu için Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Güven Kıraç, Ayda Aksel, Bülent Şakrak ve Ahmet Rıfat gibi isimlerle çalışacak.

Blutv Dizisi Dudullu Postası İlk Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis’e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu’da. Bu bölgenin komik hikayesini işleyecek diziyle ilgili ilk kulis bilgileri ortaya çıktı.

Bir aksilik olmazsa Dudullu Postası 1. bölüm yayın tarihi olarak Şubat 2018 dönemi planlanıyor. Dizinin Mart ayına sarkmaması bekleniyor.